4 funkcjonalne torby na laptopa

Laptop jest urządzeniem, które z zasady ma być mobilne. Dzięki baterii, możliwościom i gabarytowi ma służyć nam wszędzie tam, gdzie tego będziemy potrzebować. Jest to generalna zasada, od której są jednak wyjątki. Znam masę ludzi, którzy kupują stacjonarne laptopy. Nie znaczy to, że sprzęt ten jest na stałe przytwierdzony do biurka, czy jest tak wielki, że nie można go przesunąć. Ot, po prostu – -osoby te nie wyobrażają sobie wynoszenia tego sprzętu poza dom. Laptop ma swe poczesne miejsce i oprócz okazjonalnych przesunięć na kolana i z powrotem jest, niczym lodówka, trwale zlokalizowany. Kupując laptopa z myślą o jego udomowieniu najczęściej nie bierzemy pod uwagę kwestii torby. Bo przecież po co nam ona – skoro i tak nie będziemy z nim nigdzie łazić? Są jednak sytuacje, kiedy ruszenie naszego hołubionego sprzętu jest wymagane. Gdzie go wówczas zapakować?

Klasyczna matowa czarna torba. Od Brink. Wymiary 38x30x5cm. Z brezentu. Wytrzymała, zabezpieczy sprzęt i da wytchnienie plecom.

Ile: 189zł

Gdzie: fnak.pl

Klasyczna torba Benny, o wymiarach 41,5x32x12,5cm to już trochę większy rozmiar. Materiał poliestrowy. Sporo użytecznych kieszeni, schowków. Usztywniana konstrukcja.

Ile: 180zł

Torbo – plecak. Także z poliestru. Regulowane paski plecaka. Mnóstwo zamków, schowków. Wygodny i praktyczny. Wymiary 38x28cm, na laptopa o przekątnej 15,4 lub mniejszego.

Ile: 59,90zł

Torba od Milera, to połączenie młodzieżowego stylu optymalną wygodą. Wydzielone miejsca na płyty CD, komórkę. Zapięcie na rzep i dwie środkowe komory. W zestawie karabińczyk, 40x32cm.

Dostępność trzech ostatnich modeli (a także cenę torby Milera) sprawdzisz w: panprezent.pl

                                    

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

Filipmaczo

Filipmaczo

Słowom nieobcy, kontestator, nieskrępowany. Cyferki lubi, ale i emocji dotknąć potrafi. Osiadły, w ciągłym momentum próbuje ramy szarej rzeczywistości określić.