5 termicznych kubków dla zabieganego faceta

Total
0
Shares

Nie zawsze to kumałem. Widok dziewczyny pędzącej przez miasto z kubkiem termicznym w ręce był dla mnie kompletnie bezsensu. "Gdzie ona leci i po co jej ta kawa? Niech się napije spokojnie w domu, zamiast biec z czymś, co tylko z grubsza przypomina profesjonalny termos. Przecież to wszystko jej wystygnie". Życie szybko mnie nauczyło. Sam niedługo później zacząłem pierwszą pracę i słowo "spóźnienie" nabrało zupełnie nowego znaczenia. Zrozumiałem, że kawa w ręce to namiastka tego, na co zwyczajnie nie ma okazji w domu zdążyć. A tak, jadąc komunikacją miejską otworzy się kubek i we względnym spokoju wypije rozgrzewający napój.

Wydawało mi się też, że to niezły lans. Wiecie – Starbucks i łuchuchu "się-wożę-się". Dziś wiem, że to zwykły pragmatyzm. Ot, urwana chwila z porannym napojem.

Stanley Outdoor – szczelnie zakręcany stalowy kubek termiczny – izolacja próżniowa, podwójne stalowe ścianki. Solidna struktura. Szczelny – żeby się napić, należy go odkręcić. W zestawie karabińczyk. Ciepło trzyma przez około 4h.

Ile: 139,90zł

Aladdin Fiona – podróżny kubek termiczny z zabezpieczeniem silikonowym i szczelnie zamykaną pokrywą. Izolacja jest w tym wypadku plastikowa. Pić można z klapki, właśnie zabezpieczonej silikonem. Duży uchwyt, o popularnym rozmiarze.

Ile: 59,90zł

Alladin Aveo – tutaj stalowe ścianki. Typowo samochodowy. Zamykana pokrywka.

Ile: 69,90zł

Wszystkie pomieszczą 0,47l i można je dostać w: fide.pl

Steelworks Thermo Mug – z wysokie jakości stali 18/8. Funkcjonalne otwarcie, dobrze izoluje. Zmieści się do niego 0,5l płynów.

Ile: 106,60zł

Gdzie: kalluka.pl

Peak – najprostszy z tej piątki. Plastikowa izolacja i mały rozmiar: 0,3l. Funkcjonalne wieczko i "samochodowa" średnica.

Ile: 37zł

Gdzie: panprezent.pl

Artykuły podobne

Szczur na trolle

    Oczywiście nie jest to notka o prawdziwym szczurze, nie poluje on też na trolle znane z powieści fantasy.     Praca moderatora na popularnym forum bywa męcząca. Każdy z nas…
Zobacz więcej

Poczuj się w garażu jak w salonie

W każdym domu jednorodzinnym jest wiele pomieszczeń, które pozbawione są uroku. Urządzając swój dom, ludzie bardzo często skupiają się tylko i wyłącznie na wystroju salonu, sypialni, łazienki czy pokoju dziecięcego.…
Zobacz więcej

Jak szybko pozyskać projekt domu?

Marzeniem wielu rodzin jest posiadanie własnego, małego domku. Budowa domu to jednak poważne przedsięwzięcie, przed rozpoczęciem którego należy wziąć pod uwagę wiele spraw i aspektów. Dzięki temu na pewno wybierzemy…
Zobacz więcej