Mongoł od Majewskiego zaprasza obcokrajowców na EURO 2012

Pozostało już naprawdę niewiele czasu do rozpoczęcia długo oczekiwanego turnieju  EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie. Oczy całego świata będę skierowane na nasz kraj. To jak zaprezentujemy się jako współgospodarz Mistrzostw Europy w piłce nożnej  faktycznie może przełożyć na sposób postrzegania nas przez obcokrajowców. A i może kibice, którzy spędzą u nas czas i poza oglądaniem sportowych rywalizacji zwiedzą nasze miasta będę na tyle zadowoleni, że kiedyś jeszcze do nas wrócą. Dlatego warto dobrze wykorzystać ten okres do promowania naszej turystyki.

Zadbajmy o to, aby wszyscy kibice dobrze się u nas czuli.

Bilguun Ariunbaatar zaprasza na EURO 2012

Od kilku miesięcy niejaki Bilguun Ariunbaatar, polski showman, satyryk i dziennikarz pochodzenia mongolskiego bierze sprawy w swoje ręce tworząc cyklicznie pojawiające się reklamówki zapraszające poszczególne nacje na turniej Euro 2012 do naszego kraju. Pojawiają się one w stacji TVN w programie Szymona Majewskiego „Szymon na żywo”.

Bilguun Ariunbaatar zaprasza obcokrajowców na Euro 2012

Zachęcam do obejrzenia kilku z nich.

Zapraszamy Niemców

###NEWS_VIDEO_1###

Zapraszamy Holendrów

###NEWS_VIDEO_2### 

Zapraszamy Francuzów

###NEWS_VIDEO_3###

Zapraszamy Greków

###NEWS_VIDEO_4###

Zapraszamy Anglików

###NEWS_VIDEO_5### 

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

Michał

Michał

Zadeklarowany wyznawca religii Jedi. W wolnych chwilach kolekcjonuje płyty nagrobne. Interesuje się sztuką późnego rokoko. Ma awersję do sportu od czasów, kiedy w dzieciństwie spadł z roweru bez siodełka. Mistrz zachodniej sztuki walki – Power Rangers, oraz wschodniej – Jewjitsu. Posiadał konto na Facebooku'u w czasach, kiedy wszyscy siedzieli jeszcze na Naszej Klasie.