Biżuteria na ten Wielki Dzień

Przed biżuterią ślubną stoi nie lada wyzwanie. Powinna pasować do stylu, urody i osobowości Panny Młodej a jednocześnie podkreślać urok ślubnej kreacji. Dobranie złej biżuterii może zepsuć efekt i oszpecić nawet najpiękniejszą suknię ślubną.

Naczelną zasadą dobierania dodatków ślubnych jest umiar. Jeżeli suknia sama w sobie jest dość ozdobna, bogata w koraliki, kryształki i koronki, biżuteria powinna być szczególnie subtelna, by zbytnio nie odciągać uwagi od grającej pierwsze skrzypce kreacji. Jeżeli suknia jest skromniejsza, można bardziej poszaleć z dodatkami (patrz: Najpiękniejsze ślubne woalki) i biżuterią. Przy prostych i raczej gładkich fasonach pięknie prezentują się trochę bogatsze naszyjniki i kolie. Ponadczasowe są perły, choć wg. przesądów te prawdziwe założone na ślub są synonimem nieszczęścia. Kto jest więc przesądny może zastąpić je równie efektownymi sztucznymi. Dobre wrażenie gwarantowane! Przy wyborze ślubnych kolczyków należy dodatkowo wziąć pod uwagę kształt twarzy. Kto ma drobną buzię może sobie zafundować trochę większe, koliste kolczyki, które (uwaga!) nie powinny być ciężkie. Przy wydatniejszych policzkach i krąglejszej buzi świetnie sprawdzą się długie, pociągłe kolczyki a’la sopelki lodu, które optycznie wydłużą i wyszczuplą twarz. Jeżeli suknia ma zabudowany i zdobny dekolt, nie powinnyśmy zakładać do niej naszyjnika, lecz raczej zdecydować się na delikatną bransoletkę.

W sklepie agland.pl znajdziesz elegancką, srebrną biżuterię ze srebra próby 925, oraz z oryginalnymi kryształami SWAROVSKI.

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

annaszofer

annaszofer

Panna Anna - ciekawa świata i języków. Słowami bawi się nieustannie, choć w tej dziedzinie nigdy nie doścignie swojego Mistrza: Leśmiana. Uwielbia comiesięczne przemeblowania, gotowanie i spacery z ulubionym dwunogiem. Łatwo się wzrusza. Przez życie płynie w rymie salsy. Sympatyczna i empatyczna. Co prawda nie ma białej brody a w czerwonym jej nie do twarzy, lecz wprost uwielbia obdarowywać innych! :)

  • agland

    Bardzo miło, że autorce podoba się biżuteria oferowana w moim sklepie.