„Bokser” – film inspirowany życiem Przemka Salety.

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów słynnego polskiego pięściarza – Przemka Salety! Wkrótce do kin wchodzi film w reżyserii Tomasza Błachnickiego, inspirowany jego biografią. W roli sportowca jeden z najzdolniejszych i najprzystojnieszych aktorów młodego pokolenia – Szymon Bobrowski.

Przemek Saleta mógł liczyć na wsparcie fanów nie tylko na ringu, ale także podczas swojej najważniejszej walki – o życie córki. Walka ta, w której Salecie kibicowała cała Polska, zakończyła się wygraną, a historia ta była inspiracją do stworzenia filmu. „Bokser” przedstawia człowieka zagubionego pomiędzy marzeniami o sukcesie a odpowiedzialnością za rodzinę. Te trudne chwile zostały pokazane nie tylko z perspektywy sławnego boksera, ale także jego byłej żony  – Ewy Pacuły, granej przez zjawiskową Annę Przybylską.  W rolę chorej córki sportowca – Nicole – wcieliła się Emilka Stachurska. W pozostałych rolach zobaczymy Katarzynę Maciąg, Krzysztofa Kiersznowskiego, Jerzego Szejbala i Marka Proboszcza.

„Bokser” to powrót do filmów telewizyjnych. Wyemitowany zostanie w ramach cyklu „Prawdziwe historie” w TVN w Niedzielę Wielkanocną. Gorąco polecamy!

Bokser

Bokser

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

Karolina

Karolina

Uzależniona od muzyki, pozytywnych dźwięków djembe i tańca. Życie spędza na poznawaniu nowych języków, kultur i na podróżowaniu. Szczególnym uczuciem darzy kontynent afrykański, dlatego wykorzystuje każdą okazję, by się tam znaleźć oraz chętnie angażuje się w rozmaite akcje przybliżające Europejczykom ten obszar świat. Niedawno rozpoczęła swoją przygodę ze sportami ekstremalnymi, na początek wybierając najwyższy na świecie most do skoków na bungee. Beznadziejnie uzależniona od czekolady.