Elegancko na Dzień Kobiet – lornetki teatralne

Pomysł na prezent na Dzień Kobiet dość mocno zindywidualizowany. To znaczy – jeśli Wasza Pani jest fanką teatry, opery, baletu. Jeśli wymarzonym dla niej sposobem spędzania czasu wolnego jest wyjście do miasta na nową sztukę. Jeśli gustuje w rzeczach retro i lubi się bawić akcesoriami. Jeśli w końcu zwyczajnie siedzenie w oknie wydaje się być dla niej trendy – to jest idealny prezent dla niej.

Dość niecodzienny to gadżet. Rarytas powiedziałbym. Tymczasem dla naszej fanki wysoko rozumianej kultury może to być wymarzony i wręcz idealny podarek. Praktyczny, dobrze wyglądający, w połączeniu z balkonem nadający lansu i prestiżu.

Lornetka Bresser w skali 3 x 25 zbudowano z czarnych komponentów ze srebrnymi wstawkami. Wygodne działanie, dobre właściwości optyczne. W celu zminimalizowania odblasku powleczono je LED. Do kompletu pokrowiec.

Ile: 79zł

Lornetka Bresser TOPAS 10×25 oferuje stylistykę nieco bardziej nowoczesną. Materiał o metalicznej barwie i gumowe, czarne wykończenia. Bardzo dobra optyka – można trzymać dalej od oka. Soczewki i pryzmaty powleczone powłoką typu MC. Prawie dwa razy cięższa od poprzedniczki – 250g.

Ile: 79zł

I na koniec lornetka Bresser 3 x 27. Achromatyczne powlekanie zapewniające bardzo dobre oddanie obrazu. Lakierowana w kolorze czarnym ze srebrnymi wykończeniami. W zestawie oczywiście pokrowiec. Waga 195g.

Ile: 99zł

Wszystkie w: astrozakupy.pl

                        

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

Filipmaczo

Filipmaczo

Słowom nieobcy, kontestator, nieskrępowany. Cyferki lubi, ale i emocji dotknąć potrafi. Osiadły, w ciągłym momentum próbuje ramy szarej rzeczywistości określić.