Film „Nad życie” już na ekranach kin

Tą historią żyła cała Polska. Agata Mróz znana jest jako polska siatkarka, reprezentantka Polski, zdobywczyni dwóch złotych medali na Mistrzostwach Europy. Tysiące osób wspierało ją, gdy rozpoczęła walkę z rakiem i przeszła zabieg przeszczepienia szpiku kostnego. Odeszła w wieku 26 lat, a jej śmierć opłakiwała cała Polska. Ale istnieje też część jej biografii, która była niedostępna dla mediów. To historia jej miłości do Jacka Olszewskiego, ich marzenia o założeniu rodziny, ślub i odważna decyzja o urodzeniu córki Liliany.

Te trzy twarze Agaty Mróz-Olszewskiej zobaczyć możemy w filmie "Nad życie", który na ekranach kin gości od 11 maja. W rolę siatkarki wcieliła się Olga Bołądź, a jej męża zagrał Michał Żebrowski. W pozostałych rolach wystąpili Hanna Konarowska, Marek Kasprzyk, Danuta Stenka i Tomasz Schimscheiner. 

Tego filmu nie można przegapić!

###NEWS_VIDEO_1###

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

Karolina

Karolina

Uzależniona od muzyki, pozytywnych dźwięków djembe i tańca. Życie spędza na poznawaniu nowych języków, kultur i na podróżowaniu. Szczególnym uczuciem darzy kontynent afrykański, dlatego wykorzystuje każdą okazję, by się tam znaleźć oraz chętnie angażuje się w rozmaite akcje przybliżające Europejczykom ten obszar świat. Niedawno rozpoczęła swoją przygodę ze sportami ekstremalnymi, na początek wybierając najwyższy na świecie most do skoków na bungee. Beznadziejnie uzależniona od czekolady.