Gazeta na walentynkowy prezent

Choć data 14 lutego na stałe wpisała się w krajobraz lutowych okazji nie do przegapienia to nie wszyscy wiedzą jaka legenda wiąże się z Dniem Zakochanych. Otóż w III wieku w Cesarstwie Rzymskim żył biskup Walenty, którego miłość do pewnej niewidomej dziewczyny, przywróciła jej wzrok. By kultywować magię Walentynek warto zatroszczyć się o niezwykły prezentowy dodatek do tego wyjątkowego Święta.

Wachlarz pomysłów na prezent w Dniu Zakochanych jest szeroki, zaczynając od tych praktycznych aż po te, które zapierają dech w piersiach. Każda osoba jest inna, istotne jednak by przygotować specjalny upominek z myślą o bliskiej sercu osobie. Spersonalizowana gazeta może być idealnym rozwiązaniem.

Artykuł zatytułowany „Prawdziwa miłość zdarza się raz” na pewno doda szczypty emocji w tym szczególnym dniu. Z kolei „Miłosny horoskop na Walentynki” – będzie „sprawcą” uśmiechu na twarzy naszej drugiej połowy. Dobry pomysł na walentynkowy prezent to taki, który nie zostanie zapomniany po kilku dniach. Dla par ze stażem w związku małżeńskim polecamy artykuły: „Najwspanialszy mąż na świecie” czy „Najwspanialsza żona na świecie” , które podgrzeją atmosferę w Dniu Św. Walentego.

Warto zdecydować się na samodzielne przygotowanie gazety, w której opowiedziana zostanie historia poznania, miłości i wspólnego życia….bo takie chwile potrzebują wyjątkowej oprawy… Odważ się na miłosne wyznanie w gazecie.

www.gazetomania.pl/prezent-na-walentynki.action

cena: 59,90

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

adam