JakiPrezent.pl Blog / Giro, Uvex i Rossignol na prezent dla narciarza

Giro, Uvex i Rossignol na prezent dla narciarza

Zima, póki co jeszcze trzyma. Może nie w mieście, bo tę pluchę trudno określić krajobrazem zimowym. Trzyma się dobrze w górach. Nasze Karkonosze, Tatry, czy nawet Bieszczady obfitują w nienajgorsze warunki pogodowe. Czasem poprószy, temperatura trzyma się wokół zera, stoki są całkiem nieźle zaśnieżone. Podobnie Czechy i Słowacja. W marcu można by jeszcze podgonić i pojeździć. A nawet jeśli nie zdążymy, to jestem przekonany, że warto już teraz zaopatrzyć się w sprzęt na przyszły sezon.

Rękawice Rossignol Racer RL1MG09 są mało skomplikowane i raczej uniwersalno-standardowe. W środku ocieplane Thinsulate Insulation. Mankiet regulowany rzepem Velcro, wyściółka Bemberg. Dla ułatwienia zaopatrzono je w elastyczne pętle nadgarstkowe.

Ile: 129,99zł

Kask Giro G9 New to według producenta odświeżona klasyka. Występuje w trzech rozmiarach – od M do XL. Kompatybilny ze wszystkimi systemami TuneUps. Skonstruowane zgodnie z In-mold (pianka styropianowa), 15 otworów Super Cool z wkładkami Weatherstrip. Bardzo wygodny i bardzo popularny.

Ile: 199,99zł

Gogle Uvex Downhill II o szerokim kącie widzenia, kompatybilne z każdym kaskiem. Nie parują, nie rysują się – zastosowano tu technologię Supravision. Oczy są zabezpieczone przed promieniami UVA, UVB, UVC. Wygodne i uniwersalne.

Ile: 99,99zł

Cały komplet dostępny w: esklep.intersport.pl

O autorze Wszystkie posty

Filipmaczo

Filipmaczo

Słowom nieobcy, kontestator, nieskrępowany. Cyferki lubi, ale i emocji dotknąć potrafi. Osiadły, w ciągłym momentum próbuje ramy szarej rzeczywistości określić.