Kolorowe gumiaki na niepogodę

Polskie lato lubi płatać pogodowe figle. Najczęściej jest jak w bollywoodzkim filmie: "czasem słońce, czasem deszcz". Pogoda zaskakuje nie tylko drogowców, ale też turystów i urlopowiczów, którzy zawsze pokładają w niej ogromne nadzieje. Kapryśna aura potrafi pokrzyżować niejeden wyjazd i może utrudnić aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Nie warto dać się uziemić w hotelowym pokoju i pozwolić, by pogoda zniweczyła tak długo wyczekiwany i planowany urlop.

Polecam mieć w walizce parę stylowych, kolorowych kaloszy, które pozwolą spacerować nawet w najbardziej deszczowy dzień, zapewniając komfort i wygodę noszenia. Do lamusa trafiły już zielone, niezbyt urocze gumofilce – synonim wioskowego rolnika. Dziś dostępnych jest wiele bajecznie kolorowych modeli, które niezwykle szykownie prezentują się na nodze. Oto kilka propozycji z popularnych sklepów internetowych:

cena: 69,00 zł (deezee.pl)

cena: 69,00 zł (deezee.pl)

cena:89,00 zł (eobuwie.com.pl)

cena: 119,00 zł (eobuwie.com.pl)


cena: 129,00 zł (eobuwie.com.pl)


cena: 129,00 zł (eobuwie.com.pl)

Do tego gustowna peleryna i możemy ruszać w świat 🙂 Ale to już inna para kaloszy….

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

annaszofer

annaszofer

Panna Anna - ciekawa świata i języków. Słowami bawi się nieustannie, choć w tej dziedzinie nigdy nie doścignie swojego Mistrza: Leśmiana. Uwielbia comiesięczne przemeblowania, gotowanie i spacery z ulubionym dwunogiem. Łatwo się wzrusza. Przez życie płynie w rymie salsy. Sympatyczna i empatyczna. Co prawda nie ma białej brody a w czerwonym jej nie do twarzy, lecz wprost uwielbia obdarowywać innych! :)