Kolorowy parasol na szare dni

Deszczowy, czy śnieżny dzień przynoszą ze sobą zazwyczaj depresyjną szarugę. Stąd tak ważne jest, aby zbliżając się powoli do przesilenia zimowo-wiosennego, kiedy nasze zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne narażone jest na dużo niebezpieczeństw, próbować zachować tak cenną dla nas równowagę. A co lepiej zrównoważy szarość pochmurnego dnia, jak nie odrobina kolorowego szaleństwa?

Parasol zmieniający kolory podczas deszczu

Szaleństwo to zapewni nam niezwykła, magiczna parasolka, której wzór zmienia kolor z białego na tęczowy pod wpływem wody. Spacer w deszczu z tą parasolką zaczyna nabierać nowych kolorów. Dosłownie.

Parasol zmieniający kolory podczas deszczu Kod: 11008

Kiedy parasolka jest sucha, wzorki tracą kolory i pozostają białe. Aż prosi się, żeby ją ponownie zamoczyć w pierwszym przedwiosennym deszczu.

Parasol zmieniający kolory podczas deszczu Kod: 11008

Taki gadżet stanowi nie tylko niebanalny prezent dla wszystkich pogodo-zależnych osób, których samopoczucie jest wprost proporcjonalne do ciepła słonecznego i intensywności kolorów w otaczającym ich środowisku, ale także dla dzieci, które będą oczarowane tą odrobiną magii w tak pozornie banalnej rzeczy, jak parasol.

Parasol zmieniający kolory podczas deszczu Kod: 11008

Ile: 5,85 USD

Gdzie: http://www.sunnygift.pl/

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

Ania

Ania

Jest specjalistką od trendów i nowości. Wypatrzy wszystko, co tylko przebija się w zakupach internetowych. Wybierze i poda kwintesencję. Na zabój kocha się w RPA.