Konsola (Nintendo) WII

Total
0
Shares

Nie wiem czy zauważyliście, ale w ciągu ostatnich paru lat doszło do niezłego przewartościowania na rynku rozrywek komputerowych. Dywersyfikacja pól spowodowała, że ostoją gier nie są już tylko zwykłe pecetowce. Pierwsze Nintendo, Sega, stworzyły podwaliny dla dzisiejszych całych systemów rozrywki. Rewolucja, jaką pociągnęło za sobą wypuszczenie na rynek Sony Playstation, zaowocowała kolejnymi jej klonami. Xbox dla najbardziej wymagających graczy, kolejne generacje PS?a idące w kierunku stworzenia małej areny dla multimediów, czy w końcu WII.

WII jest kompletną platformą domowej rozrywki. Nie jest to kombajn w rodzaju Xbox?a, ani multimedialne centrum Sony?ego. Nie znaczy to, że nie posiada ich udogodnień. W zestawie znajdziecie wewnętrzną pamięć flash 512 MB, dwa porty USB 2.0 i zintegrowaną funkcję Wi-Fi. Ma też wejście na kartę pamięci SD. Całości dopełnia: jeden pilot Wimote z paskiem i 2 bateriami AA, kontroler Nunchuck, podstawkę, czujnik, zasilacz, kabel audio – video z zasilaczem i gry Wii Sports. Po prostu ? frajda dla Ciebie i całej rodziny.

Kupisz w sklepie: pixmania.com

Cena: 953 zł.

Artykuły podobne

Papuga po niderlandzku.

Bez obaw, nie podam tutaj przepisu i obrazków pokazujących, jak przyrządzić sobie dobrze wypieczonego egzotycznego ptaka. To będzie zwykła rada dla tych, którzy w nadchodzące wakacje zechcą zawitać do któregoś…
Zobacz więcej ...