Logitech Bluetooth Speaker Adapter

My, faceci uwielbiamy elektroniczne gadżety. A wiecie, czego w nich najbardziej nie lubią nasze kobiety? Kabli i nieporządku jakie wywołują. Z pewnością nie raz głowa była suszona pytaniami typu: „kiedy w końcu zrobisz porządek z tymi przewodami?”. A wiemy, że kable są niezbędne. Nie tylko do zwykłego zasilania, ale chociażby do sprzężenia naszego laptopa z głośnikami. Nikt nie lubi przecież tych fabrycznie wbudowanych piszczących pseudo -speakerów. No i najlepiej żeby nasz smartfon z odtwarzaczem MP3 także miał podbicie odpowiedniego sprzętu.

Na rozwiązanie wpadł Logitech. Stworzono Logitech Bluetooth Speaker Adapter. Co to, to to? Adapter dla naszego grającego sprzętu. Z jednej strony podpinasz go tradycyjnym jack’iem 3,5mm lub RCA do głośników. Z drugiej masz bezprzewodową komunikację bluetooth. Z laptopem, telefonem, czy czymkolwiek innym z tą technologią. Fajny patent, prawda?

Sprzęt konfiguruje się niemal automatycznie. Nie ma utraty jakości. Nieźle wygląda i dyskretnie powinien się komponować z resztą otoczenia. Jedyne, do czego można się przyczepić, to mała możliwość korekty dźwięku. Po prostu z nie wszystkimi urządzeniami możemy wyjść poza skalę głośniej-ciszej. No i ogarnia jedynie układy głośników 2.1. O 5.1 możemy zapomnieć.

Ile: od 99zł

Gdzie: 3kropki.pl

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

Filipmaczo

Filipmaczo

Słowom nieobcy, kontestator, nieskrępowany. Cyferki lubi, ale i emocji dotknąć potrafi. Osiadły, w ciągłym momentum próbuje ramy szarej rzeczywistości określić.