„Nietykalni” – nadchodzi sukces kinowy!

Ta dość nietypowa komedia bije na świecie rekordy popularności – do tej pory zobaczyło ją już ponad 25 milionów widzów. Twórcy filmu – Olivier Nakache i Eric Toledano mogę zdecydowanie świętować ogromy sukces ich dzieła.

"Nietykalni"

Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach. Sparaliżowany milioner zatrudnia do pomocy i opieki młodego chłopaka z przedmieścia, który ledwo co wyszedł z więzienia. Zderzenie tych dwóch skrajnych światów daje początek niezwykłej przyjaźni.

Omar Sy (Driss) za swoją niezwykłą grę otrzymał prestiżową nagrodę – Cezara, pokonując tym samym tegorocznego zdobywcę Oscara za występ w „Artyście” – Jeana Dujardina.


Film jeszcze nie wszedł na ekrany polskich kin a amerykanie już na poważnie przymierzają się do nagrania remake’u, prawa do niego ma już Harvey Weinstein.


Reżyseria: Olivier Nakache, Eric Toledano, Czas trwania: 112 min., Dystrybucja: Gutek Film, 
Premiera: 13 marca 2012

W filmie występują:
François Cluzet jako Philippe
Audrey Fleurot jako Magalie
Omar Sy jako Driss
Joséphine de Meaux jako Pracownica firmy kurierskiej
Alba Gaïa Kraghede Bellugi jako Elisa
Clotilde Mollet jako Marcelle
Anne Le Ny jako Yvonne
François Bureloup jako Kandydat
Cyril Mendy jako Adama
Thomas Soliveres jako Bastien, sprzątacz

Zwiastun Filmu:

###NEWS_VIDEO_1###

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

Michał

Michał

Zadeklarowany wyznawca religii Jedi. W wolnych chwilach kolekcjonuje płyty nagrobne. Interesuje się sztuką późnego rokoko. Ma awersję do sportu od czasów, kiedy w dzieciństwie spadł z roweru bez siodełka. Mistrz zachodniej sztuki walki – Power Rangers, oraz wschodniej – Jewjitsu. Posiadał konto na Facebooku'u w czasach, kiedy wszyscy siedzieli jeszcze na Naszej Klasie.