Pakiety prezentowe – nowy trend na prezent

Niewątpliwie każdy z nas ma za sobą prezent podarowany lub otrzymany, który okazał się kompletnym niewypałem. Wybór podarunku dla bliskich nam osób, to jedno z najtrudniejszych, oprócz zabicia karpia, świątecznych zadań. Zazwyczaj oryginalność jest czasochłonna, a w dzisiejszym, zabieganym świecie, zwyczajnie nas na to nie stać i wybieramy drogę na skróty. Z pomocą przychodzą oryginalne i sprytne prezentboxy, nazywane pakietami prezentowymi.

Pakiety prezentowe zdobywają w naszym kraju coraz większą popularność, ich innowacyjność sprawiła, że stały się bardzo „trendy”. Prezenty w formie przeżyć, bo na tej idei opierają się pakiety prezentowe, są łatwo i szybko dostępne na przykład w sklepie internetowym www.magic-box.pl.

Pakiet prezentowy Magicbox składa się z eleganckiego pudełka w którym znajduje się katalog zawierający kilkadziesiąt atrakcji i voucher, za pomocą którego obdarowana osoba zapłaci za wybraną atrakcję. Jest to nadzwyczaj proste w obsłudze, a dodatkowym atutem jest  ważność prezentu, która wynosi aż 12 miesięcy od daty zakupu. W tym roku pod choinkę możemy położyć Dawkę Emocji (ponad 70 atrakcji) lub Dawkę Relaksu (ponad 100 atrakcji).

 Pakiet prezentowy Dawka Relaksu MAX
      

Cena: 159zł

Sklep: www.magic-box.pl

Główną zaletą pakietów prezentowych jest to, że nareszcie to osoba obdarowana ma możliwość ostatecznego wyboru, a osoba kupująca ma gwarancję, że prezent będzie strzałem w dziesiątkę. Pakiety prezentowe Magicbox można realizować na Śląsku, w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Realizuj marzenia z produktami Magic-box.pl

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

Joanna

Joanna

Z pasją wyszukuje ciekawe tematy, którymi dzieli się z czytelnikami. Uwielbia pisać o dawaniu, ta idea jest jej bliska, ale tematy z nutą bon chic, bon genre to jej ewidentna miłość. Kocha Francję za jej styl, pejzaże i kuchnię prowansalską. Chętnie wpada na francuskie strony i przybliża francuski punkt widzenia. Resetują ją domowe popołudnia i muzyka, a jak rusza w drogę, to tylko rowerem.