Pomysł na praktyczny prezent dla kierowcy

Zastanawiasz się, co kupić pod choinkę bliskiej osobie, której pasją jest motoryzacja? A może jeszcze ta pasja idzie w parze z syndromem permanentnego przyklejenia do kierownicy samochodu? Postaw na praktyczne rozwiązanie i spraw znajomemu kierowcy przetwornik samochodowy!

Przetwornik samochodowy BDPC100C 12V na 230V 100W + USB - Black&Decker

Ile: 157 zł

Gdzie: http://www.budujesz.pl/

Przetworniki samochodowe mają to do siebie, że będąc fantastycznym prezentem dla samego właściciela samochodu stają się automatycznie świetnym prezentem również dla każdego pasażera. Jest to dość tani, jak na akcesoria samochodowe, prezent i w przeciwieństwie do innych tanich prezentów okazuje się niezwykle użyteczny i pomocny w wielu mniej lub bardziej kryzysowych sytuacjach.

Przetwornik samochodowy BDPC100C 12V na 230V 100W + USB - Black&Decker

Przetwornik samochodowy Black&Decker BDPC100C doskonale komponuje się z wnętrzem samochodu, gdyż wyglądem przypomina kubek termiczny. Generuje on wystarczająco dużo energii dla urządzeń, które najbardziej przydają się w podróży, takich jak laptop, telefon komórkowy, aparat cyfrowy, czy iPod, nie obciążając jednak zbytnio akumulatora. 

Przetwornik samochodowy BDPC100C 12V na 230V 100W + USB - Black&Decker

Przetwornik ten nie zajmuje zbyt dużo miejsca w samochodzie i można go z łatwością umieścić w uchwycie na kubki, w który wyposażonych jest większość produkowanych obecnie modeli samochodów. Jest to duża zaleta przetwornika Black&Decker BDPC100, gdyż inne dostępne na rynku przetworniki mają to do siebie, iż ich użytkowanie wiąże się nierozerwalnie z kablami rozrzuconymi po całym wnętrzu samochodu. 

Jakby tych zalet było mało, to na deser można dodać, że oprócz standardowego gniazdka, przetwornik Black&Decker BDPC100 posiada również gniazdo USB dla wszystkich wymagających takiego wejścia urządzeń.

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

Ania

Ania

Jest specjalistką od trendów i nowości. Wypatrzy wszystko, co tylko przebija się w zakupach internetowych. Wybierze i poda kwintesencję. Na zabój kocha się w RPA.