JakiPrezent.pl Blog / Pomysł na prezent dla niemowlaka

Pomysł na prezent dla niemowlaka

Najbardziej popularnymi prezentami dla noworodków i niemowlaków są oczywiście ubranka i zabawki. Jednak obok tych klasycznych podarunków można zdecydować się na rzecz oryginalną i przede wszystkim użyteczną. Ważne jest bowiem aby taki prezent, choć w najmniejszym stopniu, ułatwiał życie świeżo upieczonym rodzicom. Poniżej kilka pomysłów:

Samobujająca kołyska, bujubuju.pl

Jest to samobujająca kołyska dla noworodków. Produkt jest składany, posiada ruchomą budkę i blokadę kołysania. Odpowiednia dla maluszka od narodzin do 18 miesiąca.

Cena: 389,00 zł

Przenośne miniłóżeczko i przewijak, bujubuju.pl

Przenośne miniłóżeczko i przewijak dla niemowląt, w którym można bezpiecznie spać razem ze swoim dzieckiem w jednym łóżku. Jest to świetny prezent dla rodzin podróżujących, przydaje się również w trakcie wizyt u lekarza. Posiada podkładki utrzymujące dziecko w optymalnym położeniu oraz wygodny, gąbkowy materac.

Cena: 199, 00 zł

Krzesełko - huśtawka, bujubuju.pl

Jest to krzesełko – huśtawka, która służy zarówno do karmienia, jak i zabawy.Cechuje się stabilną konstrukcją, posiada miękką, zdejmowaną tapicerkę i składany stelaż. Nadaje się dla dzieci od 1 miesiąca życia, zaś jej maksymalne obciążenie to 20 kg.

Cena: 350,00 zł

Krzesełko do kąpieli, bujubuju.pl

Praktyczne krzesełko do kąpieli, sprawia, że codzienna higiena stanie się łatwiejsza i bezpieczniejsza. Posiada antypoślizgową powierzchnie, podłokietniki i wysokie oparcie na plecki. Instalacja krzesełka jest bardzo łatwa, dzięki 4 przyssawkom  zapewniającym stabilność. Przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do 16 miesiąca.

Cena: 89,00 zł

Więcej pomysłów na prezent dla dziecka na jakiprezent.pl

O autorze Wszystkie posty

Avatar

Ola