Prezent od przyjaciół, czyli radosna twórczość uczestników imprezy

Bywamy zapraszani na  różne imprezy, na których jesteśmy częścią składową większego grona osób. Oprócz własnego podarunku lub zamiast niego  fajnie jest podarować coś dla osoby świętującej uwieczni to grono. Taki prezent od przyjaciół jest bardzo łatwy w przygotowaniu, często tworzony "na kolanie" tuż przed nią lub współtworzony podczas trwania imprezy. Bazę, czyli np. misia po pisania, poduszkę, czy większego formatu plakat możemy sfabrykować sami lub po prostu kupić.

Podczas ślubów i przyjęć  weselnych takim prezentem jest księga gości, gdzie w trakcie trwania wesela goście wypełniają ją swoimi wrażeniami. Ale taki upominek nie jest zarezerwowany tylko wielkie okazje, może być podarowany osobie, która obchodzi urodziny lub na imprezie, która prawdopodobnie już nigdy w podobnym gronie się nie potórzy. Ktoś kto świętuje otrzyma od nas coś więcej niż upominek – oprócz naszych podpisów znajdą się tak także wyrazy naszego nastroju i klimat imprezy, coś co jest bezcenne.

Miś do personalizacji

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

Joanna

Joanna

Z pasją wyszukuje ciekawe tematy, którymi dzieli się z czytelnikami. Uwielbia pisać o dawaniu, ta idea jest jej bliska, ale tematy z nutą bon chic, bon genre to jej ewidentna miłość. Kocha Francję za jej styl, pejzaże i kuchnię prowansalską. Chętnie wpada na francuskie strony i przybliża francuski punkt widzenia. Resetują ją domowe popołudnia i muzyka, a jak rusza w drogę, to tylko rowerem.