Prezent z serduszkiem, czyli Walentynkowa klasyka nie musi być nudna

Szukasz prezentu na zbliżające się święto zakochanych i chciałabyś/ chciałbyś, żeby koniecznie nawiązywał do tego święta a zarazem był inny od klasycznego serca i okazał się nadzwyczaj orginalny?Znaleźliśmy dla was kilka propozycji, które z pewnością ucieszą każdego.

Platerowany 18 karatowym złotem wisiorek w kształcie serca z grawerem + łańcuszek

Personalizowany wisiorek w kształcie serca

Taki prezent ucieszyłby każdego. Wisiorek personalizowany to idealny prezent dla każdego zakochanego. Słowa w tym momencie są zbędne, on mówi sam za siebie po prostu KOCHAM CIĘ!

Cena: 166,50 zł

Kupisz: bizuteriaimienna.pl

Zakochany zestaw do wina

Zakochany zestaw do wina

Korkociąg i zatyczka to dobrana para i świetnie się uzupełniają: on otwiera, ona zamyka. Stylowy upominek dla zakochanych na walentynki. Perełka designu w eleganckim wykonaniu.

Cena: 24,99 zł

Kupisz: bigboystoys.pl

Album miłosny na Walentynki

Album miłosny na Walentynki

W tym albumie umieścisz 10 waszych wspólnych najwspanialszych zdjęć. Ten własnoręcznie wykonany album na pewno zachwyci twoją ukochaną osobę. Karty w albumie mają kształt serca, więc tym bardziej prezent będzie miał charakter miłosny.

Cena: 65,00 zł

Kupisz: pakamera.pl

Breloczki FOR ME / FOR YOU

Breloki - For Me / For You

Komplet dwóch breloczków – serduszek, uszytych z tkaniny w biało – czerwoną krateczkę. Na "metryczkach" haft ręczny (redwork) i maszynowy; dodatkowo każde serduszko ozdobione guziczkiem. A co najważniejsze "jeden dla mnie, drugi dla ciebie".

Cena: 39,00 zł

Kupisz: pakamera.pl

Czekoladowe serca

Czekoladowe serca na Walentynki

Słodki prezent dla twojej walentynki, czyli pudełko wypełnione po brzegi czekoladowymi serduszkami. To ujmujący prezent dla bliskiej nam osoby. Znajdziesz tu serca z czekolady białej, deserowej i mlecznej. Pudełko zawiera 16 ręcznie robionych czekoladowych serduszek od firmy Chocolissimo.

Cena: 29,90 zł

Kupisz: chocolissimo.pl

Więcej pomysłów na prezent walentynkowy znajdziesz tutaj

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

Avatar

Justyna