prezenty dla dzieci na powitanie nowego roku szkolnego

Prezenty dla dzieci na powitanie roku szkolnego

Total
0
Shares

Kolejny rok szkolny tuż tuż, dlatego dobrze zadbać o dobre samopoczucie dziecka przy okazji powrotu do szkolnej ławy. Specjalnie na 1go września przygotowaliśmy prezenty dla dzieci, które umilą im zakończenie wakacji i powitanie podręczników. Sprawdź jakimi propozycjami chętnie się dzielimy, a  w komentarzu daj znać, jak zareaguje na nie Twój ukochany uczeń.

Prezenty dla dzieci: spersonalizowany notes

prezenty dla dzieci_zeszyt z fajną okładką

fot. notonthehighstreet.com

Pamiętasz, kiedy jako dziecko przygotowujące wyprawkę wybierałaś zeszyty z najładniejszymi okładkami? Wychodziło się wówczas z założenia, że w takim notatniku jaki nam się podoba, znacznie chętniej będziemy robić notatki, a i sam charakter pisma będzie bardziej schludny. Współcześni uczniowie mają tak samo, jak my kiedyś. Z tego powodu wybierz dla dziecka spersonalizowany notes, w którym z chęcią będzie odrabiało lekcje.

Prezenty dla dzieci: worek na buty

prezenty dla dzieci_worek na buty

fot. archiwum.allegro.pl

Przykrym obowiązkiem pewnie każdego dziecka jest zmiana obuwia. Noszenie worka jest niewygodne, a nie zawsze możemy zostawiać szkolne buty w szatni. Żeby uczynić dla dziecka tą konieczność bardziej przyjemną, wybierz dla niego worek na buty ze śmiesznym nadrukiem. W fajnej torbie uczeń będzie nosił szkolne obuwie z dumą!

Prezenty dla dzieci: modny plecak

prezenty dla dzieci_modny plecak

fot. global.rakuten.com

Jasna sprawa, że każdy dzieciak chce wkroczyć w nowy rok szkolny z nowym plecakiem. Jest to niemalże wyznacznik szkolnej mody. Tornister, który się podoba powoduje, że uczeń z większą przyjemnością go nosi. Właśnie dlatego powinniśmy dbać o to, żeby codzienne obowiązki, które zajmują sporą część życia dzieciaków miały w sobie coś przyjemnego. Oczywiście przy wyborze takiego prezentu kieruj się nie tylko estetyką, ale przede wszystkim praktycznością oraz dobrym wyprofilowaniem tornistra. W końcu dźwigane w nim będą kilogramy wiedzy.

Prezenty dla dzieci: szczęśliwe pióro

prezenty dla dzieci_szczęśliwe pióro

fot. peytonstreetpens.com

Pamiętasz, kiedy na ważnych klasówkach używało się specjalnego długopisu, który przeznaczony był tylko na tą okazję? Był niczym talizman, dzięki któremu ocena miała być wyższa. Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego podaruj dziecku pióro lub długopis, który będzie przynosić uczniowi szczęście. Fajnie jeśli wygrawerujesz imię lub sentencję, która będzie dodatkowo motywować do nauki.

Prezenty dla dzieci: zajęcia pozaszkolne

prezenty dla dzieci_zajęcia pozaszkolne

fot. blogwithmom.com

Nie samą szkołą dziecko żyje. Poza nią dobrze zorganizować mu jakieś zajęcia dodatkowe, zupełnie niezwiązane z tym, co robi w szkole. Dzięki takiej odskoczni z jednej strony uczeń będzie bardziej zrelaksowany, z drugiej będzie mógł lepiej skupić się na odrabianiu lekcji. Dobrze, kiedy dodatkowe zajęcie związane będzie z muzyką lub sportem. Takie aktywności wpłynął korzystnie na zdrowie fizyczne dziecka, po dniu siedzenie w pochyleniu nad książką.

Szukasz więcej pomysłów na prezenty dla dzieci? Zajrzyj tutaj:

Balonowe dekoracje DIY na przyjęcie urodzinowe dla dziecka! Zainspiruj się i stwórz bajkowy klimat za pomocą balonów!

Pokemon party! Zainspiruj się trendami zza Oceanu i zorganizuj najlepszą pokemonową imprezę wszechczasów!

 

Artykuły podobne

Zjedz powietrze

Wdech i? smacznego! Poznaj Le Whaf. Pokochają go zwłaszcza osoby skrajnie leniwe. Przyrząd stworzony przez francuskiego profesora Davida Edwardsa zamienia jadalne płyny w parę. Dzięki niemu korzystanie z łyżki przy…
Zobacz więcej ...