JakiPrezent.pl Blog / Przepis na domowego Walentego

Przepis na domowego Walentego

Dobra Panowie – łatwiej już nie będzie. Przedstawiam Wam przepis na prostą domową Walentynkę. Będziecie do niej potrzebować jedynie paru rzeczy: czystego pokoju, zapałek, miksera, kompletu talerzy ze sztućcami, makaronu pełnoziarnistego i garści przypraw.

Na początku zachodzicie do kwiaciarki i zaklepujecie sobie na następny dzień płatki róż. Jeśli tak się nie uda, zawsze możecie zamówić.

Gdzie: multideco.pl

Ile: od 12zł za 500szt.

Następnie udacie się do Ikei lub jakiegokolwiek innego sklepu, w którym można zakupić te małe świeczki typu „iskierka”. Sztuk 25 albo więcej. Ustawiacie je w newralgicznych częściach pokoju i z zapałkami wstrzymujecie się do ostatniego momentu przed przyjściem Waszej Pani.

Ile: od 10zł za komplet

Jak już chata ogarnięta, sprzęty porozstawiane, udajecie się do delikatesów. Zakupicie 2 doniczki świeżej bazylii, główkę czosnku, 35g orzechów piniowych, parmezan, oliwę z oliwek. Zrobicie jej pesto. Takie prawdziwe, nie z torebki. Przepis w hiperłączu.

Do kieliszków nalejecie przykładowo Hillinger Sauvignon Blanc. Nada się wyśmienicie. Najlepiej troszkę wcześniej schłodzone. Odświeżające, cytrusowe. Idealne na śródziemnomorskie pesto.

Gdzie: smaczajama.pl

Ile: 70zł

Panowie – o ile Wasza Pani nie przepada za pesto, to czuję, że to będzie dla niej niezapomniana kolacja. Na pewno zapamięta ją lepiej, niż jakiekolwiek wyjście do kina. Nie dajcie się zagłaskać – kobiety lubią, jak dla nich nad czymś pracujecie.

O autorze Wszystkie posty

Filipmaczo

Filipmaczo

Słowom nieobcy, kontestator, nieskrępowany. Cyferki lubi, ale i emocji dotknąć potrafi. Osiadły, w ciągłym momentum próbuje ramy szarej rzeczywistości określić.