JakiPrezent.pl Blog / Relaksujący biały marmur

Relaksujący biały marmur

Żyjemy w strasznych czasach. O tempora o mores! Zjadamy śniadanie w biegu, brakuje nam czasu na  sen (i seks – jak śpiewa pewna piosenkarka), a o chwili dla siebie możemy tylko pomarzyć. Codzienność przytłacza i spada ciężarem na nasze barki. Spięte od stresu mięśnie sprawiają ból i tylko głębokie odprężenie może temu zaradzić.

Mieszkańcom stolicy oraz wszystkim przyjezdnym polecam wizytę w wilanowskim One Green Spa. Dlaczego? W ofercie posiadają bowiem zabieg Biały Marmur. To niezwykle relaksujący masaż "ciepłymi kamieniami z białego marmuru i czystym olejkiem esencjonalnym", dzięki któremu obolałe i spięte ciało odchodzi w przeszłość. "Ta starożytna “sztuka uzdrawiania” czerpie z Matki Ziemi, aby przynieść ulgę zmęczonym mięśniom, usunąć napięcia i „odnowić ducha”. Zabieg trwa 45 minut. Po upływie tego czasu czujemy się jak nowo narodzeni!

Pozwól sobie na chwilę zatrzymania i zadbaj nie tylko o swoje ciało, ale też o swoje wnętrze. Wycisz się, odpręż i oddaj w ręce wykwalifikowanych pracowników One Green Spa.

Jeśli szukasz idealnego prezentu na Dzień Matki, Dzień Kobiet czy urodziny – masaż z pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie 🙂

Relaks jest w zasięgu Twojej ręki!

Gdzie: www.purity.pl

Ile: 90 zł

O autorze Wszystkie posty

annaszofer

annaszofer

Panna Anna - ciekawa świata i języków. Słowami bawi się nieustannie, choć w tej dziedzinie nigdy nie doścignie swojego Mistrza: Leśmiana. Uwielbia comiesięczne przemeblowania, gotowanie i spacery z ulubionym dwunogiem. Łatwo się wzrusza. Przez życie płynie w rymie salsy. Sympatyczna i empatyczna. Co prawda nie ma białej brody a w czerwonym jej nie do twarzy, lecz wprost uwielbia obdarowywać innych! :)