Rock’n’Roll nie umarł

Dla wszystkich fanów twórczości, osobowości i talentu Muńka Staszczyka polecam niezwykły koncert, promujący jego solową płytę.

Projekt o wiele mówiącej nazwie: „Muniek” to dzieło Zygmunta oraz jego przyjaciela (i dawnego członka T.Love) Janka Benedeka. W latach 90′ wspólnie stworzyli przeboje takie jak „Stany”, „King” i „Warszawa”. Nowa płyta ich autorstwa będzie miała premierę 15 marca, choć już dziś można usłyszeć kilka piosenek ją promujących (utwory „Święty” czy „Tina”).

Warto dodać, że w albumie pojawiają się również dwa, bardzo interesujące duety Muńka – z Anną Marią Jopek i Korą.

7 grudnia na koncercie w poznańskim klubie Blue Note, usłyszymy nowe piosenki i stare (ale jare) przeboje Panów Jacka i Zygmunta.

Gdzie: Klub Blue Note w Poznaniu

Ile: około 30 zł

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

annaszofer

annaszofer

Panna Anna - ciekawa świata i języków. Słowami bawi się nieustannie, choć w tej dziedzinie nigdy nie doścignie swojego Mistrza: Leśmiana. Uwielbia comiesięczne przemeblowania, gotowanie i spacery z ulubionym dwunogiem. Łatwo się wzrusza. Przez życie płynie w rymie salsy. Sympatyczna i empatyczna. Co prawda nie ma białej brody a w czerwonym jej nie do twarzy, lecz wprost uwielbia obdarowywać innych! :)