Romantyczne świeczniki na wyjątkową kolację

Nic nie podbije serca ukochanej osoby bardziej niż romantyczna kolacja. Płatki róż, musujące wino oraz blask świec wprawią zakochanych w nieziemski nastrój. Taka kolacja jest doskonałym pomysłem nie tylko na Walentynki, które zbliżają się wielkimi krokami, ale także, aby wspólnie celebrować inne ważne okazje.

W przygotowaniu romantycznej kolacji, oprócz pysznego jedzenia, równie ważne jest zapewnienie odpowiedniego nastroju. To właśnie szczegóły tworzą klimat oraz harmonię wspólnego wieczoru we dwoje. Koniecznie zgaś światło, przyciemnij okna oraz zapal świece, które są bez wątpienia nieodłącznym elementem wyjątkowego wieczoru. Świece pomagają się odprężyć, hamują konwenanse oraz dodają odwagi. A przede wszystkim pięknie wyglądają… zwłaszcza jeżeli są umieszczone w wyjątkowych świecznikach…. Takich, które jednocześnie będą wspaniałym i niezapomnianym prezentem dla ukochanej osoby.

Na walentynkową kolację idealnie sprawdzą się trójwymiarowe świeczniki z wygrawerowaną w ich wnętrzu różą, która rozpali Waszą miłość do granic wytrzymałości. W świeczniku z wygrawerowaną różą 3D o pięknych, bardzo plastycznych kształtach możesz umieścić własny tekst dedykacji, dzięki któremu pokażesz ukochanej osobie, jak bardzo ją kochasz. Płomień świeczki nastrojowo oświetla wygrawerowany wewnątrz statuetki kwiat oraz Twoją dedykację dodając mu blasku i harmonijnego piękna.

Róża 3D „Kwiat Miłości” wysoki świecznik.

Róża 3D „Kwiat Miłości” wysoki świecznik.

Źródło: crystalcity.pl

Aby walentynkowy stół zachwycał jeszcze mocniej, możesz dobrać bardzo podobny świecznik z nieco innym układem płatków róż, który bez wątpienia obudzi Waszą namiętność. Oba świeczniki będą się ze sobą świetnie komponowały, wprawiając w zachwyt i niewymuszone zdziwienie. Również na drugim świeczniku możesz zamieścić własną dedykację bądź podziękowanie. Świetnym pomysłem byłoby wygrawerowanie na jednym ze świeczników dedykacji miłosnej a na drugim rzeczy, za które kochamy drugą osobę.

Róża 3D „Kwiat Namiętności” wysoki świecznik.

Róża 3D „Kwiat Namiętności” wysoki świecznik.

Źródło: crystalcity.pl

Świeczniki z wygrawerowaną w nich różą to idealne połączenie tradycyjnego prezentu z nowoczesną formą. Są to jedne z tych rodzajów prezentów, które podkreślają wyjątkowy nastrój, potęgują emocje i pozostają niezapomniane… na bardzo długo!

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

Małgo

Małgo

Rozważna i romantyczna, czy odważna i nieprzewidywalna? Różnie z tym bywa… Jedno jest pewne – dziennikarka pełną parą z wykształcenia i powołania.
Ukończyłam studia dziennikarskie na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, pisywałam do lokalnych gazet, prowadziłam audycje radiowe. Ostatnimi czasy związałam się z telewizją, gdzie pracowałam jako prezenterka i redaktorka. Niedawno rozpoczęłam przygodę z własną firmą kosmetyczną, gdzie spełniam się jako kobieta, właścicielka, blogerka.
Uwielbiam wszelkie nowinki modowe, dobrą muzykę czy ciekawą książkę. Pasjonują mnie podróże, jazda konna oraz dobra zabawa. Mam dobry gust, potrafię z „niczego” wyczarować „coś” wyjątkowego i niepowtarzalnego. Od wakacji 2013 roku realizuję się jako szczęśliwa mężatka.
Mam nadzieję, że moje artykuły na jakiprezent.pl przyniosą Państwu wiele radości, a moje rady będą przydatne w codziennym życiu. Jestem z Wami, piszę dla Was i myślę o Was nieustannie.
MAŁGO