Serca w szkle na romantyczny prezent na Walentynki

Istnieje wiele sposobów na wyznanie miłości… Jedne są tradycyjne i mało wyszukane, inne oryginalne i zachwycające swoim kunsztem. Każdy ze sposobów powiedzenia drugiej osobie „Kocham Cię” jest równie ważny, jednak w wyjątkowych chwilach, takich jak chociażby Walentynki, czyli Dzień Zakochanych, powinniśmy przygotować coś naprawdę specjalnego.

Bo przecież najważniejsze jest to, aby prezent budził emocje, rozpalał zmysły, wywoływał wzruszenie oraz radość. Takim prezentem, który bez wątpienia spełnia te wymagania są trójwymiarowe serca w szkle zawarte w statuetce, na której możesz umieścić swoją własną dedykację dla ukochanej osoby.

Elegancka statuetka z wygrawerowaną w niej kompozycją dwóch serc, napisem „Kocham Cię” oraz Twoimi życzeniami walentynkowymi to prezent, który bez wątpienia wzbudzi emocje. Wykonana z najwyższą staranności kompozycja 3D pełna jest uroku i romantyzmu oraz wyraża cudowne uczucie łączące dwie kochające się osoby. Zjednoczone nierozerwalnymi więzami serca symbolizują siłę i nierozerwalność związku, czyli to, o czym wszyscy zakochani marzą i czego pragną.

Statuetka Dwa Serca 3D.

Statuetka Dwa Serca 3D.

Źródło: crystalcity.pl

A co powiesz na powabne, koronkowe serce wygrawerowane w statuetce ze szkła kryształowego? Jest to idealny prezent dla romantyków! Utkane z koronki, ażurowe serce będzie nie tylko przepiękną ozdobą, ale z wygrawerowanymi na przykład podziękowaniami, stanowić będzie wymarzoną porcję wspomnień. Ofiarując tę statuetkę dla ważnej Ci osoby, pokażesz jak bardzo ją kochasz, cenisz oraz jak mocno Ci na niej zależy.

Statuetka Koronkowe Serce 3D.

Statuetka Koronkowe Serce 3D.

Źródło: crystalcity.pl

Splecione z sobą serca symbolizują bezgraniczną miłość i namiętność łączącą dwoje ludzi. Dlaczego by więc nie podarować takich serc w wyjątkowej formie ukochanej osobie? Statuetka ze splecionymi sercami oraz dedykacją w formie wyznania uczuć w pełni oddaje istotę związku dwóch kochających się osób. A dodatkowo usytuowana w ważnym miejscu Waszego mieszkania będzie prezentowała się obłędnie.

Statuetka Splecione Serca 3D.

Statuetka Splecione Serca 3D.

Źródło: crystalcity.pl

Wybierając walentynkowy prezent musimy pamiętać, że wspomnienia to najważniejsze co nam pozostaje. Zapamiętujemy te najbardziej wzruszające, płynące z głębi serca, zapisane do końca życia… Niech nasz prezent będzie właśnie takim niezapomnianym, ponadczasowym, wyjątkowym wspomnieniem!

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

Małgo

Małgo

Rozważna i romantyczna, czy odważna i nieprzewidywalna? Różnie z tym bywa… Jedno jest pewne – dziennikarka pełną parą z wykształcenia i powołania.
Ukończyłam studia dziennikarskie na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, pisywałam do lokalnych gazet, prowadziłam audycje radiowe. Ostatnimi czasy związałam się z telewizją, gdzie pracowałam jako prezenterka i redaktorka. Niedawno rozpoczęłam przygodę z własną firmą kosmetyczną, gdzie spełniam się jako kobieta, właścicielka, blogerka.
Uwielbiam wszelkie nowinki modowe, dobrą muzykę czy ciekawą książkę. Pasjonują mnie podróże, jazda konna oraz dobra zabawa. Mam dobry gust, potrafię z „niczego” wyczarować „coś” wyjątkowego i niepowtarzalnego. Od wakacji 2013 roku realizuję się jako szczęśliwa mężatka.
Mam nadzieję, że moje artykuły na jakiprezent.pl przyniosą Państwu wiele radości, a moje rady będą przydatne w codziennym życiu. Jestem z Wami, piszę dla Was i myślę o Was nieustannie.
MAŁGO