Siodło dla tatusia – zabawka dla małych kowbojów

Jeżeli szukasz oryginalnego prezentu dla swojej pociechy to mamy coś dla Ciebie…

W roku 1965 firma Kenner wypuściła na rynek niecodzienną zabawkę, siodło dla tatusia – dzięki niemu zabawa w Dziki Zachód wzniosła się o poziom wyżej! Gadżet dla ojców, którzy często podczas zabawy z synem udają konia,  odpowiednio wyprofilowane  siodło i strzemiona  dają  większe poczucie realizmu – jazda zupełnie jak na prawdziwym rumaku!

Siodło Kenner’a  od wielu lat nie jest już dostępne na rynku, za to produkcji podobnego gadżetu podjęła się firma Cashel – i tak za równowartość niespełna 34 dolarów amerykańskich możemy wejść w posiadanie tego jeździeckiego „cuda".

Kenner                                                                       Cashel

Siodło firmy Cashel możecie kupić w sklepie Amazon.com
cena: 33.74$ (USD)

Poniżej prezentacja możliwości tego gadżetu i dowód na to, że kobiety w tych czasach również mogą być ujeżdżane! Uwaga film dla ludzi o mocnych nerwach!

###NEWS_VIDEO_1###  

      

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

Michał

Michał

Zadeklarowany wyznawca religii Jedi. W wolnych chwilach kolekcjonuje płyty nagrobne. Interesuje się sztuką późnego rokoko. Ma awersję do sportu od czasów, kiedy w dzieciństwie spadł z roweru bez siodełka. Mistrz zachodniej sztuki walki – Power Rangers, oraz wschodniej – Jewjitsu. Posiadał konto na Facebooku'u w czasach, kiedy wszyscy siedzieli jeszcze na Naszej Klasie.