Słuchawki do biegania

Rynsztunek biegacza jest jak niekończąca się historia. To po prostu inna forma gadżeciarstwa i zawsze znajdziemy coś, co jest lepsze, kosztowniejsze, bardziej odjechane. Buty, ciuchy, zegarki i podobne mogę tworzyć spore koszty. Ale jaki to problem dla uzależnionego od adrenaliny? Euforia biegacza to potężna rzecz, wierzcie mi. Jak to w każdym aspekcie życia firmy robią wszystko, żeby uprzyjemnić nam czas. Także w kwestii sportu. Nie wszystkim biegaczom wystarczą dźwięki ulicy i rytm ciała. Można przecież w międzyczasie umilić sobie wysiłek miłom muzyczkom. Jakich słuchawek warto byłoby użyć?

Marshall Minor – zastosowano w nich sporą membranę 15,4mm. Do tego wymienne końcówki adekwatne do aktualnych potrzeb. Dołączony pilot. No i sprawdzona marka.

Ile: 239zł

Gdzie: czas-sportu.pl

Skullcandy 50/50 – o nieco mniejszej membranie, bo 11mm, ale podobno o niezłym basie. Dołączony pilot o funkcjach mikrofonu. Więc kiedy biegamy możemy też odebrać rozmowę. Dodatkowo 3 komplety wkładek silikonowych o różnych wielkościach.

Ile: 219zł

Gdzie: czas-sportu.pl

Panasonic RP-HS46E-K – klipsowo zakładane słuchawki o ergonomicznej konstrukcji zauszników. Spory przetwornik. Klasa średnia-wyższa.

Ile: 29,49zł

Gdzie: merlin.pl

Koss Porta Pro – bardzo popularne, nie tylko wśród sportowców. Pałąk gwarantuje dobre przyłożenie, a jak pisze producent, skonstruowano je ze sztywnych elementów , minimalizujących mechaniczne zniekształcenia. O dźwięku nie będę się rozwodzić – nazwa Koss mówi sama za siebie.

Ile: 125zł

Gdzie: mp3store.pl

Monster Powerbeats by Dr.Dre – pełna profeska. Zaginany zaczep na ucho, unikatowa konstrukcja wkładek dousznych, odporne na promieniowanie UV i pot. Do tego mikrofon. Cena idzie za jakością.

Ile: 549zł

Gdzie: elektroshop.com.pl

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

Filipmaczo

Filipmaczo

Słowom nieobcy, kontestator, nieskrępowany. Cyferki lubi, ale i emocji dotknąć potrafi. Osiadły, w ciągłym momentum próbuje ramy szarej rzeczywistości określić.