JakiPrezent.pl Blog / Stwórz własną pocztówkę

Stwórz własną pocztówkę

Pocztówki. Dla wielu osób brzmi to nudnie, staroświecko i niepotrzebnie w czasach królowania sms-ów i e-maili. Kojarzy się tylko z coraz rzadziej praktykowaną tradycją. Jednak jest sposób na to, żeby ożywić i bardzo uatrakcyjnić ten zwyczaj. Pocztówka może być niepowtarzalna, jeżeli będzie widniało na niej nasze zdjęcie połączone z własnymi efektownie nadrukowanymi życzeniami.

 Warto więc zakasać rękawy i wziąć się za poszukiwanie fotografii, która wzbudziłaby emocje u osoby, której chcemy podarować ową pocztówkę… Może to być na przykład wasze wspólne zdjęcie. Dzięki ofercie kartula.pl można samemu decydować o wyglądzie pocztówki. Koniec z przeszukiwaniem stosu kartek i długim zastanawianiem się, którą wybrać. Pokaż swoją kreatywność, zachwyć adresata oryginalnością pozdrowień. Poza tym dzięki skorzystaniu z tej opcji znika konieczność wyprawy do skrzynki pocztowej. Wysłaniem widokówki zajmie się kartula.pl.  

Cena: 5,45 – 7,45 zł

O autorze Wszystkie posty

Prezenter

Prezenter

Piotr – pasjonuje się prezentami. Pisze przepiękne (ach, ta wrodzona skromność...), przyzwoite (nieprzyzwoite też) posty. Pała sympatią do przeróżnych gadżetów. Posiada w domu sporą kolekcję przedmiotów, o których tworzy teksty. Piekielnie pragnie zarazić całą Polskę swoim zamiłowaniem do pomysłowych, niebanalnych podarunków. Potem, kiedy już rozpęta się epidemia prezentomanii, z poczuciem wypełnionej misji poświęci swe życie na spełnianie marzeń o drewnianym domku w Tatrach i na Malediwach...