„Titanic” w 3D – spektakularny sukces czy może katastrofa?

W setną rocznicę katastrofy, która wstrząsnęła światem, nagrodzony 11 Oscarami legendarny film Jamesa Camerona powraca na ekrany kin w spektakularnej wersji 3D

Czy i tym razem film osiągnie tak ogromny sukces? – przekonamy się po premierze 13 kwietnia! 

„Titanic” 3D


W słoneczny, kwietniowy dzień w 1912 roku, na angielskim wybrzeżu arystokratyczna rodzina wraz z 17-letnią Rose (Kate Winslet) wchodzi na pokład Titanica, udając się w podróż do Stanów Zjednoczonych. Pół godziny później grający w pokera w tanim, portowym barze 23-letni Jack Dawson (Leonardo DiCaprio) wygrywa szczęśliwym trafem bilet III klasy na rejs Titanicem. W ostatniej chwili przed wypłynięciem statku wbiega na jego pokład. Tak zaczyna się wielka historia miłosna, która miała odmienić życie pięknej, bogatej, lecz nieszczęśliwej Rose oraz biednego, nie mającego nic prócz talentu malarskiego Jacka. (opis dystrybutora)

Reżyseria: James Cameron, Czas trwania: 194 min., Dystrybucja: Imperial – Cinepix, 
Premiera: 13 kwietnia 2012

W filmie występują:
Leonardo DiCaprio jako Jack Dawson
Kate Winslet jako Rose DeWitt Bukater
Billy Zane jako Cal Hockley
Kathy Bates jako Niezatapialna Molly Brown
Frances Fisher jako Ruth DeWitt Bukater
Gloria Stuart jako Rose Dawson Calvert
Bill Paxton jako Brock Lovett
Bernard Hill jako Kapitan Edward J. Smith
David Warner jako Spicer Lovejoy
Victor Garber jako Thomas Andrews

Zwiastun Filmu:

###NEWS_VIDEO_1###

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

Michał

Michał

Zadeklarowany wyznawca religii Jedi. W wolnych chwilach kolekcjonuje płyty nagrobne. Interesuje się sztuką późnego rokoko. Ma awersję do sportu od czasów, kiedy w dzieciństwie spadł z roweru bez siodełka. Mistrz zachodniej sztuki walki – Power Rangers, oraz wschodniej – Jewjitsu. Posiadał konto na Facebooku'u w czasach, kiedy wszyscy siedzieli jeszcze na Naszej Klasie.