„Uśmiech, proszę!”, czyli nietypowy prezent dla fotografa

Fotografia zdaje się stawać coraz bardziej popularną formą spędzania wolnego czasu. Prężnie rozwijający się rynek sprzętu fotograficznego – różnorodność modeli aparatów, czy obiektywów oraz wielość ich poducentów potrafią przyprawić niejednego laika o zawrót głowy. Dlatego szukając prezentu dla znajomego fotografa oszczędź sobie kłopotu i wybierz coś niekonwencjonalnego.

Kubek obiektyw LENS CUP 

Ile: 89,90zł

Gdzie: http://crazykrowa.pl/

W trakcie dłużących się sesji zdjęciowej niejeden fotograf zamarzy o kubku czarnej, gorącej kawy. O ile przyjemniej będzie mu się ją piło z takiego oryginalnego kubka!

Kubek obiektyw LENS CUP

Ten kubek-obiektyw wykonany jest z precyzyjną dbałością o szczegóły, a przy tym jest niezwykle funkcjonalny. Nie tylko posiada dekielek umożliwiający szczelne zamknięcie kubka,

Kubek obiektyw LENS CUP

ale również jest w kształcie idealnie wpasowującym się w każdy samochodowy uchwyt na kubki.

 Kubek obiektyw LENS CUP

Teraz, obdarowany przez ciebie znajomy będzie mógł się cieszyć ulubionym napojem serwowanym w kubku, który na pewno również uzyska status "ulubionego"

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

Ania

Ania

Jest specjalistką od trendów i nowości. Wypatrzy wszystko, co tylko przebija się w zakupach internetowych. Wybierze i poda kwintesencję. Na zabój kocha się w RPA.