JakiPrezent.pl Blog / Wakacje na bogato, czyli komfortowe hotele w Gdańsku

Wakacje na bogato, czyli komfortowe hotele w Gdańsku

Jak mówią słowa piosenki z filmu “Kabaret”- „forsa wprawia w ruch ten świat”. Nie będziemy dociekać, ile w tym prawdy, faktem jest jednak, że dysponując znaczną gotówką czy bogatym kontem, można spędzić świetne wakacje. Nie trzeba jednak być milionerem, by cieszyć się latem, słońcem, luksusowym pokojem w hotelu o kilku gwiazdkach. Niektórzy, żyjąc na co dzień skromnie, lubią podczas urlopu poszaleć i nie liczyć się z wydatkami. Gdzie można poszaleć w Gdańsku?

To miasto to jeszcze nie Las Vegas, ale nie brakuje tu ekskluzywnych klubów, gdzie można zostawić nieco gotówki, luksusowych restauracji, barów ze znakomitymi trunkami. A gdyby tego było mało, warto odwiedzić kasyno, gdzie można wiele stracić, ale istnieje też szansa na sporą wygraną. Gdyby w Gdańsku było za mało rozrywek, można także pojechać do pobliskiego Sopotu czy Gdyni. Jak się bawić, to się bawić. W końcu wakacje są raz w roku.

Po nocnych szaleństwach w dzień należałoby poznawać miasto, zwłaszcza gdy pogoda nie pozwala na plażowanie. By zapoznać się z historią miasta, by znaleźć się we wszystkich zakątkach wartych poznania, warto zamówić przewodnika, który świadczy usługi indywidualne. W jego (jej) towarzystwie zwiedzanie miasta jest przyjemniejsze i efektywniejsze. A potem można zjeść wspólnie wykwintny obiad.

Ale najpierw przed przyjazdem, trzeba zarezerwować nocleg, najwygodniej przez Internet.  Polecamy hotele w Gdańsku, które są w dyspozycji Accorhotels. Należą do średniej klasy, według kryteriów polskich, jednakże warunki w pokojach sprzyjają efektywnemu odpoczynkowi. Duża przestrzeń, wysokie standardy higieny, profesjonalna obsługa, a także doskonała lokalizacja w centrum i nad morzem to ich zalety. Dla gości podróżujących samolotem najodpowiedniejszy będzie hotel Gdańsk Mercure Stare Miasto, gdyż tuż obok znajduje się punkt odpraw lotniskowych Terminal Miasto, a hotel świadczy usługę przewozu pasażerów i bagażu na lotnisko. Inne hotele to: Novotel Centrum,  Novotel Marina i Orbis Posejdon. I tu warto zatrzymać się na nocleg w korzystnych cenach.

Sprawdź hotele Gdańsk – http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/gdansk/hotel-gdansk.htm

O autorze Wszystkie posty

Avatar

adam