Walentynkowe pendrivy dla Ukochanej

Walentynki za pasem, więc myślimy głównie o niej. I powiedzmy, że chcielibyśmy, aby zawsze miała gdzieś zapisane najpotrzebniejsze informacje. Zdjęcia, muzykę, dokumenty. Na elektronikę dziewczyny mają zazwyczaj alergię. Ale, co jeśli zaproponujecie jej coś, co nie wygląda jak pendrive? Coś, co jest eleganckie lub idealnie pasujące do stylistyki bling-bling? Nie tylko będziecie mieć pewność, że nie zgubi nigdzie najpotrzebniejszych rzeczy, ale i połechcecie jej kobiecą duszę – będzie miała się czym pochwalić przed koleżankami!

ZaNa Cherry to pendrive imitujący wisiorek lub wisiorek o właściwościach pendrive’a. Pojemność 4GB, odczyt 24 MB/s, zapis 10MB/s. I teraz najlepsze: jest ze srebra próby 925, wysadzany bursztynem. Gdyby wybranka była ciekawa, to gwarancja na 2 lata.

Ile: 107zł

LuxDrive P10 także ma pojemność 4GB, odczyt 14 MB/s, zapis 26 MB/s. W całości metalowy, pokryty srebrem próby 925, z kryształkami od Swarovskiego. W zestawie kółko z masy perłowej. Gwarancja na 3 lata i produkt polski.

Ile: 123,30zł

Oba w: saturion.pl

Mniej elegancki, zdecydowanie bardziej dziewczęcy jest pendrive od EMTEC Angry Birds Red Bird. Pojemność także 4 GB, odczyt 15 MB/s, zapis 5 MB/s. Wykonany z gumy. Dołączony pasek z karabińczykiem. Producent podaje, iż gwarancja jest na 5 lat.

Ile: 69,90zł

Gdzie: kobiecarewolucja.pl

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

Filipmaczo

Filipmaczo

Słowom nieobcy, kontestator, nieskrępowany. Cyferki lubi, ale i emocji dotknąć potrafi. Osiadły, w ciągłym momentum próbuje ramy szarej rzeczywistości określić.