Wyjątkowyprezent.pl – sklep z przeżyciami

Z czym to się je?

Wyjątkowyprezent.pl jest jedynym w swoim rodzaju serwisem oferującym dostęp do prawdziwych przeżyć. Na polskim rynku istnieje od 5 lat, a więc był jednym z pierwszych serwisów oferujących szeroki dostęp do tak wielu emocjonujących usług. Wysoka jakość usług i indywidualne podejście do każdego klienta to najważniejszy cel sklepu Wyjątkowyprezent.pl. O tym, iż sklep oferuje usługi najwyższej jakości świadczy fakt, że współpracuje on z siecią salonów Empik oraz to, że informacje o nim pojawiały się w w takich magazynach jak Playboy, Cosmopolitan, Twój Styl, gazetach jak Rzeczpospolita, czy stacjach telewizyjnych jak TVN i TVP2. 

Oferta Wyjątkowyprezent.pl

Wyjątkowyprezent.pl to naprawdę wyjątkowy sklep! W ofercie znajduje się ponad 400 unikalnych przeżyć. Wygodna i przejrzysta przeglądarka wraz z dokładnym opisem oferowanych usług z całą pewnością pozwala na wybranie czegoś specjalnego dla siebie lub bliskiej osoby. Prezenty można zakupić przez internet, telefon bądź bezpośrednio w biurze. Każdy z zakupionych prezentów dostarczany jest do klienta w formie eleganckiego vouchera bądź jeżeli takie jest życzenie osoby zamawiającej usługę w formie evouchera z kodem błyskawicznie drogą mailową. Wyjątkowyprezent.pl to marka za którą stoją tysiące zadowolonych klientów!

Źródło: wyjatkowyprezent.pl

eVoucher – wyjątkowy prezent w mniej niż minutę!

Jeżeli zależy Ci na szybkim czasie realizacji twojego zamówienia możesz zrezygnować z klasycznego vouchera na rzecz evouchera. W praktyce oznacza to, że po zakupieniu wybranej przez siebie usługi otrzymasz e-maila z evoucherem w formacie pdf. który możesz następnie wydrukować. Z całą pewnością jest to bardzo przydatna usługa, gdyż pozwala nam ona na realizację swoich marzeń w błyskawiczny wręcz sposób. 

Nie wiesz jaki prezent wybrać dla najbliższej osoby? Podaruj jej księgę przeżyć!

Nie wiesz co wybrać na prezent dla najbliższej osoby? Nie wiesz, które przeżycie spełni oczekiwania twoich bliskich? Podaruj im księgę przeżyć i pozostaw im wolność wyboru wymarzonego przeżycia. W każdym z 7 tematycznych Pakietów na Prezent obdarowany odnajdzie 18 wspaniałych atrakcji i sam wybierze tą jedną, najbardziej pożądaną. Każdy Pakiet jest ważny 12 miesięcy i oferuje dowolność wyboru Przeżycia, czasu i miejsca realizacji – z prezentów można skorzystać w setkach lokalizacji w Polsce. Podaruj księgę przeżyć, bo najlepsze prezenty to właśnie te najbardziej udane.

Realizacja usług

Sklep wyjątkowyprezent.pl prowadzi swój własny kanał tematyczny na YouTube. Możecie na nim podejrzeć w jaki sposób realizowane są poszczególne przeżycia. Poniżej zamieszczam wybrane filmy z wyżej wymienionego kanału. Zapraszam do oglądania:)

###NEWS_VIDEO_1###

###NEWS_VIDEO_2###

###NEWS_VIDEO_3###

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

Piotr P.