Zabawki, które rozkręcą każdą imprezę!

Total
0
Shares

Gdy za oknem wiatr i plucha, a słońca jak na lekarstwo, nic tak nie poprawia samopoczucia jak spotkanie z przyjaciółmi. Co zrobić, by kolejna domówka nie skończyła się oglądaniem filmików na youtubie? Zakup kilku zabawek pomoże w zorganizowaniu szalonej zabawy!

1. Błyskawiczna Reakcja to zabawka, która od kilku miesięcy gości w domach największych imprezowiczów. W grze bierze udział czterech graczy ? każdy ma swój Drążek Błyskawicznego Reagowania. Gra rozpoczyna się od naciśnięcia guzika. Wówczas zabawka zaczyna wydawać charakterystyczny dźwięk. Po kilkunastu sekundach dźwięk się wyłącza, a zadaniem graczy jest naciśnięcie guzików na Drążkach. Osoba, która jako ostatnia naciśnie, zostaje lekko porażona prądem o niewielkim napięciu.

Jeśli zapraszasz przyjaciół z dziećmi ? świetnym rozwiązaniem jest bezpieczniejsza wersja gry ? Błyskawiczna Reakcja Junior. Drążek przegrywającego gracza nie razi prądem, a delikatnie wibruje. Świetna zabawa, dzięki której całe rodziny mogą ćwiczyć refleks!

Błyskawiczna reakcja

Sklep:  toys4boys

Cena: 109, 00 zł

2. Story Cubes to zabawka stworzona przez trenera kreatywności i twórczego rozwiązywania problemów ? Rory?ego O?Connora. Gra zawiera dziewięć sześciennych kostek, z których każda ma na ściankach inny zestaw ilustracji. Gracze rzucają wszystkimi kostkami  jednocześnie. Następnie, zaczynają swoją opowieść od ?Dawno, dawno temu?? i rozwijają historię opartą na obrazkach , które wypadły na kostkach. W Story Cubes można grać indywidualnie lub drużynowo, gracze mogą być w dowolonym wieku, a zasady można do woli modyfikować!

Story Cubes

Sklep: toys4boys

Cena: 35,00 zł

3. Czas rozruszać stare kości z pomocą starej, ale wciąż uwielbianej gry Twister. Mata do gry ma cztery rzędy dużych kolorowych kół ? w każdym rzędzie znajdują sie koła w innym kolorze. Sędzia kręci wskazówką ?zegara? i informuje graczy, na jakim kolorze muszą położyć dłoń lu stopę. Osoby, które nie zdołają zachować równowagi, odpadają z gry. 

Twister

Sklep: gryplanszowe.pl

Cena: 86,00 zł

Artykuły podobne

t-shirt The Knife

Kojarzycie the Knife? Szwedzki duet tworzący wymykającą się wszelkim próbom klasyfikacji muzykę elektroniczną osadzoną w niszy między muzyką taneczną a refleksyjną, nijak nienadającą się na parkiet… trudno ich opisać, lepiej…
Zobacz więcej ...

Lodowe kieliszki

Bez tych kieliszków trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek imprezę. Bo kto lubi ciepłą wódkę? Nikt. Wódka musi być dobrze zmrożona. To pierwsza i podstawowa zasada jej spożywania. Nie można jej łamać,…
Zobacz więcej ...

300

Kultowa "amerykańska powieść graficzna". Narysowana i napisana przez Franka Millera, wyretuszowana przez Lynn Varley. Po wizualnie przebogatej ekranizacji raczej już tylko dla zagorzałych fanów gatunku. O czym komiks ten opowiada?…
Zobacz więcej ...