Zawoalowana sprawa, czyli najpiękniejsze ślubne woalki

Mówi się, że w dniu ślubu każda kobieta chce się poczuć jak księżniczka. Ukoronowaniem tej idei ma być błyszczący diadem, wieńczący misterny kok, który nie pozostawia wątpliwości, kto jest tego dnia najważniejszy 😉 Wiadomo: królowa jest tylko jedna. Jeśli waszą ambicją -drogie przyszłe Panny Młode- nie był bynajmniej tytuł Miss, darujcie sobie wysadzane świecidełkami korony, zostawiając je marzycielkom i kandydatkom do tytułu najpiękniejszej.

Nie od dziś wiadomo, że dopasowane do sukni dodatki potrafią wyczarować niezwykle wysmakowany look sprawiając, że od Panny Młodej z zachwytu nie można oderwać wzroku. Całe szczęście stylizacja ślubna daje wiele możliwości, nie pozostawiając nam jedynie słusznego wyboru w postaci welonu. Toczki, opaski czy woalki nie są co prawda uniwersalne i nie pasują do każdego fasonu sukni, lecz dobrane do prostych, wręcz minimalistycznych kreacji pozostają niezastąpione. Są romantyczne, subtelne i nadają wyraz tajemniczości – w sam raz dla niebanalnej kobiety z klasą. Wystarczy spojrzeć…

Cena 99 zł

Cena: 90 zł

Cena: 95 zł

Cena: 68 zł

cena: 119 zł

Gdzie: www.martarudiak.com

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

annaszofer

annaszofer

Panna Anna - ciekawa świata i języków. Słowami bawi się nieustannie, choć w tej dziedzinie nigdy nie doścignie swojego Mistrza: Leśmiana. Uwielbia comiesięczne przemeblowania, gotowanie i spacery z ulubionym dwunogiem. Łatwo się wzrusza. Przez życie płynie w rymie salsy. Sympatyczna i empatyczna. Co prawda nie ma białej brody a w czerwonym jej nie do twarzy, lecz wprost uwielbia obdarowywać innych! :)