Cochise, zespół Pawła Małaszyńskiego wydaje nową płytę „Back to Beginning”

Zespół Cochise powstał w 2004 roku w Białymstoku. W jego skład wchodzą znany aktor – Paweł Małaszyński, Wojtek Napora, Radek Jasiński i Czarek Melko. Znani są  mocnego rockowego i metalowego grania. Po wydanym w 2010 roku albumie "Still Alive", Cochise nagrali najnowszy album "Back to beginning". Nazwa albumu nawiązuje to perturbacji w ostatnich latach pracy zespołu i do postanowienia, że zespół po raz kolejny wraca do gry. Styl grania pozostaje jednak taki sam.

 

Za słowa utworów odpowiada Małaszyński, a kompozycje tworzone są wspólnie przez cały zespół. Płyta pojawi się na półkach sklepowych już w połowie maja. Znajduje się na niej szesnaście utworów: 

 

1. Beginning
 2. Under my streets
 3. Dance
 4. MLB
 5. My crown
 6. Na hi es
 7. Undercover
 8. 521
 9. Surrender
 10. Whispers
 11. From water
 12. Get born
 13. Shotgun 9
 14. My way
 15. Unforgettable
 16. “Kill the Indian, Save the Man”
 17. Down below

 

###NEWS_VIDEO_1###

 

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

Karolina

Karolina

Uzależniona od muzyki, pozytywnych dźwięków djembe i tańca. Życie spędza na poznawaniu nowych języków, kultur i na podróżowaniu. Szczególnym uczuciem darzy kontynent afrykański, dlatego wykorzystuje każdą okazję, by się tam znaleźć oraz chętnie angażuje się w rozmaite akcje przybliżające Europejczykom ten obszar świat. Niedawno rozpoczęła swoją przygodę ze sportami ekstremalnymi, na początek wybierając najwyższy na świecie most do skoków na bungee. Beznadziejnie uzależniona od czekolady.