Miłe chwile w prezencie

Niezapomniane prezenty na Gwiazdkę

Spa na święta

Zawsze trafione i pyszne prezenty!

Wyszukane czekoladki i wykwintne alkohole

Wino pod choinkę

Prezenty świąteczne

Znajdź inspiracje na odpowiednie prezenty świateczne.

Jaki prezent na Święta. Zobacz najlepsze pomysły na prezent świateczny. Wybierz jaki rodzaj prezent na Boże Narodzenie zadowoli ją, jego i dzieci


Prezent na Mikołaja – co włożysz pod poduszkę?

Kto pamiętając, że jest 6 grudnia nie zagląda pod poduszkę? Nawet duże dzieci, czyli dorośli ukradkiem robią to licząc na mały podarunek z okazji Mikołajek. Osobiście uwielbiamy to święto, bo nic tak nie motywuje do pobudki niż znalezienie rano niespodzianki. Nawet najmniejszej. Choć oczywiście najbardziej czekają na nią dzieci. Jaki prezent dla dziecka na Mikołaja – to pytanie zadają sobie zaaferowani rodzice szperając na forach i blogach. My już dziś radzimy skorzystać z naszych pomysłów na prezenty na św. Mikołaja dla dzieci i wybrać prezent dla dziecka.

Prezent na Mikołaja
Prezent na Mikołajki dla chłopaka
Zabawki na Mikołaja


Dekoracje świąteczne

W Boże Narodzenie dom migocze światełkami, złoto jest lśniące, a srebro radośnie połyskuje. Jest tyle niecodziennych rzeczy, zapachy, które czujemy tylko raz w roku, a wszystko tak uroczyste! Na drzwiach wejściowych wita nas świąteczna dekoracja, drewniany anioł tradycyjne strzeże naszego domu. Codzienne bibeloty układamy na boku półek i regałów, żeby zrobić miejsce bombce i małemu żłóbkowi. To czas kiedy otulamy się miękkimi tkaninami, aksamitem, wełną. Lubimy gdy w domu coś błyszczy, mieni się, dlatego każdego roku tak chętnie dokładamy do ubiegłorocznych ozdób coś nowego, bo ozdoby świąteczne są w stanie magicznie zmienić naszą codzienność.

Dekoracje świąteczne

Świąteczny prezent dla kolegi / koleżanki z pracy

Trudno jest obdarować świątecznym upominkiem każdego z Twoich współpracowników, dlatego polecamy naszą metodę. Do biurowego worka św. Mikołaja każdy musi wrzucić swoje imię. Następnie losujemy kto komu robi prezent i w ten sposób mamy do obdarowania tylko 1 osobę.
Wtedy zdecydowanie łatwiej jest kupić prezent świąteczny dopasowany do twojej firmy.
Prezenty świąteczne do 50 zł


Prezenty dla mamy pod choinkę

Kochasz swoją mamę jak nikt inny i chcesz dać jej coś specjalnego na Boże Narodzenie. Twoim celem jest uświetnić jej święta, by po długich przygotowaniach mogła usiąść i pocieszyć się klimatem Bożego Narodzenia. Może marzy o biżuterii, która trafi w jej gust? Albo ucieszy ją wizyta u kosmetyczki lub w spa ? A może szaleje na punkcie dekoracji wnętrz? Zebraliśmy najlepsze pomysły na prezenty świąteczne dla mamy – zobacz co może uszczęśliwić Twoją mamę, a co jest w zasięgu jednego kliknięcia. I już masz prezent dla mamy na święta!
Prezent pod choinkę dla mamy
Personalizowane prezenty świąteczne dla mamy


Prezenty dla taty pod choinkę

Kto jak co roku wtaszczył choinkę do domu i ofiarnie ją ustawiał kłując palce? Kto skakał po drabinie i aranżował układ lampek wokół dachu? Kto odważył się i improwizował udając świętego Mikołaja przed całą ulicą? Oczywiście – tata! Zasługuje na wszystkie prezenty świata, ale musisz mu kupić chociaż jeden, dlatego nie zwlekaj i zobacz najlepsze pomysły na świąteczny prezent dla taty.
Prezent pod choinkę dla taty

Wisiorek - Gryzak Miller Heart Bubblegum
Wisiorek - Gryzak Miller Heart Bubblegum


Pędzel do golenia Borowski
Pędzel do golenia Borowski


Voucher Świąteczny o wartości 600 zł na szkolenia komputerowe
Voucher Świąteczny o wartości 600 zł na szkolenia komputerowe


Gerlach Celestia Łopatka i Nóż do tortu z Grawerem
Gerlach Celestia Łopatka i Nóż do tortu z Grawerem


Foto Puzzle 1000 elementów- super prezent
Foto Puzzle 1000 elementów- super prezent


Szczęśliwe dziecko na prezent
Szczęśliwe dziecko na prezent


Atena-ATD-likier 60ml
Atena-ATD-likier 60ml


MINIATUROWA DREWNIANA SZUBIENICA
MINIATUROWA DREWNIANA SZUBIENICA


Znajdź Prezenty według: Osobowości