Sortuj wg:

strona:

120
  • Prezent dla chłopaka...utożsamiasz się z powyższym opisem i znalazłaś się na naszej stronie, może oznaczać to tylko jedno – potrzebujesz porady w sprawie świątecznego prezentu dla swojego chłopaka. Zastanówmy się może najpierw, dlaczego chcesz mu podarować prezent. Odpowiedź jest prosta – pragniesz poprzez upominek okazać mu swoją miłość, a także ofiarować mu coś, co będzie mu przypominać Ciebie w tym ciężkim, świątecznym maratonie.
    Okaż uczucia
    Boże Narodzenie to czas miłości. Prezent dla chłopaka powinien być więc jej swoistym wyrazem. Jego forma zależy w dużej mierze od tego, jak długo jesteście razem. Dziewczynom z krótkim stażem związku radzilibyśmy wybrać prezent neutralny i klasyczny. Może to być na przykład zegarek, możesz wygrawerować na nim swoje imię, by przypominało mu, od kogo go dostał. Świetnym prezentem będą także śmieszne skarpetki – trampki. Pokażmy swojemu chłopakowi, że mamy poczucie humoru. Takie prezenty dla chłopaka, z którym związek trwa krótko sprawdzą się lepiej niż te bardziej osobiste. Wasza relacja nie jest jeszcze stabilna, dlatego musicie być ostrożne, również przy doborze bożonarodzeniowych prezentów. Nie możemy nimi przestraszyć i osaczyć chłopaka, lepiej postawić na humor niż na manifestowanie uczuć. Na to jeszcze przyjdzie pora. Inaczej sprawy się mają w przypadku par, które są już ze sobą długi czas. Te dziewczyny muszą wykazać się większą kreatywnością i pomysłowością, by zachwycić i zaskoczyć partnera. Niezwykle pomocne w tym wypadku są zainteresowania chłopaka. Prezent można wybrać pod ich kątem, wiadomo wtedy, że będzie on trafiony. Gdy na przykład nasz chłopak nie wyobraża sobie życia bez gitary, można zdecydować się na zakup strun lub książkę na temat chwytów gitarowych. Jeśli jest on fanem jakiegoś filmu, można podarować mu spersonalizowany plakat, na którym będzie znajdowało się jego zdjęcie. To znakomity sposób, aby pokazać chłopakowi, że imponują nam jego pasje i nie musi z nich rezygnować. Każdy mądry partner doceni dziewczynę, która pozwala mu się realizować, a co więcej, popiera jego zainteresowania.
    Podkreśl waszą więź
    Genialnym prezentem bożonarodzeniowym dla chłopaka jest taki, który podkreśli Wasze uczucie. Ponieważ od Bożego Narodzenia do Nowego Roku jest bardzo niedaleko, podarować możesz mu kalendarz. Niech nie będzie on jednak zwyczajny i nudny. Zaprojektuj go sama, wstaw tam Wasze zdjęcia, a zyska on niepowtarzalny charakter. Możesz również podarować swojemu chłopakowi ramkę na zdjęcia, koniecznie z Waszą wspólną fotografią. Niekonwencjonalnym i oryginalnym prezentem będzie koszulka z Twoim zdjęciem. Od teraz każda dziewczyna, która patrzy maślanymi oczami na Twojego chłopaka, będzie wiedziała, że należy on tylko do Ciebie. Takie pomysły można mnożyć w nieskończoność, sama musisz zadecydować, co wybrać, ponieważ Ty wiesz najlepiej, co spodoba się Twojemu chłopakowi. Postaraj się, aby świąteczny prezent był wyjątkowy, ponieważ dajesz go szczególnej osobie. Niech sprawi on Twojemu chłopakowi wiele radości, będzie zarówno praktyczny jak i piękny. Chłopcy są bowiem z natury pragmatykami i nade wszystko cenią sobie rzeczy użyteczne. Musisz być dla swojego chłopaka zarówno kumplem jak i dziewczyną, postaraj się dobrać coś związanego z jego zainteresowaniami. I pamiętaj o jednej, żelaznej regule: doceniaj swojego chłopaka nie tylko w święta Bożego Narodzenia.

Prezentomat: Pytanie brzmi co kupić dla chłopaka na Boże Narodzenie

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Prezenty dla chłopaka na Boże Narodzenie

Chłopak inteligent
Torba z laptopem, okulary i zamyślony wzrok – to atrybuty chłopaka inteligenta. Każda jednak dziewczyna, która ma okazję się do niego zbliżyć, dostrzega w nim również sympatycznego, wrażliwego chłopaka, którego można obdarzyć bezgraniczną miłością. Ma on bowiem milion pasji, zainteresowań, potrafi w fascynujący sposób opowiadać o pierwiastkach czy też algorytmach. Jednak cóż można podarować takiemu na bożonarodzeniowy prezent? Jego ciekawość świata i chęć do zdobywania wiedzy może być dla nas pewną wskazówką. Podpytajmy go delikatnie o książki, które już czytał, albo chciałby przeczytać. Książka to wspaniały prezent i na pewno spodoba się naszemu mądremu partnerowi. Jednakże żeby nie było za łatwo, dobierzmy do tej książki coś jeszcze. Niech świąteczny upominek pokaże mu, za co go cenimy. Uwielbiamy naszego chłopaka za to, że jest czuły, możemy więc kupić mu poduszkę w kształcie serca. Za każdym razem, gdy zmęczony intelektualnym wysiłkiem położy na niej głowę, przypomni sobie o swojej wspaniałej dziewczynie. Jeśli nasz chłopak interesuje się komputerami, możemy podarować mu coś z tejże dziedziny. Może być to na przykład stolik pod laptopa, czy podkładka na myszkę z Twoim zdjęciem. Bardziej oryginalnym podarunkiem jest pendrive lub myszka w ciekawym kształcie. Zakup torby na laptopa również nie będzie złym pomysłem. Intelektualistę można obdarować również ciekawą grą lub wiecznym piórem. Nie zapominajmy jednak, że jest on przede wszystkim mężczyzną, dlatego upominki takie jak pasek do spodni czy elegancka koszula także mogą być strzałem w dziesiątkę. Nie dajmy się ponieść świątecznej gorączce zakupów, pamiętajmy, że Boże Narodzenie jest nie tylko od dawania upominków, ale także od okazywania uczuć. Prezent jest tylko dodatkiem, a głównym punktem jego wręczania powinny być słowa „Kocham Cię”.