Sortuj wg:

strona:

125
  • ...pierogów, aby dogodzić nam - domownikom. Inna mama jest niezależna - skoro może, bo ma już dorosłe dzieci, to korzysta z życia garściami, spotyka na Facebooku dawne koleżanki i czasem nawet trudno się z nią umówić. Jeszcze inna mama jest zasmucona galopującą rzeczywistością i nie ma czasu, siły, pieniędzy(?) aby w ten wyjątkowy dzień - Dzień Matki- zadbać o siebie. Każdy ma swoją mamę i musi zdać sobie ten trud i odnaleźć sposób jak o nią zadbać!

Prezentomat: Pytanie brzmi co kupić dla Mamy na Dzień Matki

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Prezent dla mamy z okazji Dnia Matki - co podarować mamie?

Prezenty dla mamy zabieganej

Jak sprawić, aby nasza mocno zajęta mama odpuściła trochę i tego dnia zajęła się sobą? Możesz podarować jej voucher, który zmobilizuje ją do skorzystania z danego przeżycia lub na dany dzień przejąć całkowicie jej obowiązki. Często słyszymy "Jeśli ja tego nie zrobię, to kto?". Tak, to działa - zrób za mamę to, co do niej należy, a wtedy ona podaruje wolny czas sobie samej.
Relaksujące prezenty dla mamy

Prezent dla mamy-przyjaciółki

Są takie relacje mamy-córki, w których mama wie niemal wszystko. Jest pierwszą osobą, do której dzwonimy, zna na bieżąco nasze problemy i nie zwalnia tempa razem z nami. Co podarować dla takiej mamy? Może modny dodatek, który będziemy z nią współdzielić? Może lepszy telefon, albo bilet na koncert kogoś, kogo wspólnie słuchacie?
Artystyczne prezenty dla mamy

Prezent dla mamy domatorki

Jeśli Twoja mama uwielbia dom, wiedzie Cię do ogródka, żeby pokazać kwitnące kwiaty, cieszy ją każdy nowy dodatek do mieszkania, to bezkonkurencyjnie możesz podarować fajne akcesoria to ogródka. Zestaw modnej i eleganckiej ogrodniczki, elegancka konewka, rękawiczki, które nie są do sprzątania, tylko do kwiatków! Osoba, która prowadzi ogródek, te same czynności powtarza przynajmniej 2 razy dziennie - dlatego warto, żeby jej codzienność była w dobrym stylu, elegancka i radosna.
Prezenty dla mamy domatorki

Prezent dla mamy, która choruje

Kiedy Twoja mama ma problemy ze zdrowiem, boryka się z dolegliwościami i nie bardzo umie się odnaleźć w nowoczesnych metodach terapii, to Ty jesteś tym, kto powinien ją w tym wesprzeć. Zamiast bierni słuchać o kolejnym nieskutecznym lekarzu, poszukaj dla mamy dobrej placówki, zafunduj karnet na gimnastykę lub zdrowotny masaż. Dobra książka lub ebook, ciekawy wykład są sposobem na "wędkę", która zainspiruje Twoją mamę, tak, aby potrafiła sama potem poszukać pomocy dla siebie.

Losowy prezent