Sortuj wg:

strona:

121
  • Prezent dla męża na Boże Narodzenie...który będzie wyrazem naszej miłości. Drogie Panie, czy z powodu natłoku zajęć przedświątecznych czujecie się zmęczone, wypalone i zabrakło Wam pomysłu, co można podarować swojemu mężowi? Uszy do góry! Przygotowaliśmy dla Was kilka porad, które być może staną się Waszą inspiracją. Niezależnie od czasu trwania małżeństwa, musicie pamiętać, że prezent powinien pokazywać drugiej połówce, że ciągle jest dla Was najważniejsza. Dobrze, jeżeli jest on związany z zainteresowaniami i pasjami naszego mężczyzny. Jeśli nasz mąż jest fanem jakieś zespołu, postarajmy się zdobyć bilety na koncert, oczywiście dwa, bo zabawa bez żony nawet przy akompaniamencie najlepszej muzyki, mogłaby okazać się kiepska. Jeżeli natomiast nasza druga połówka jest zafascynowana podróżami, ale nie stać nas na zagraniczną wycieczkę, można podarować mu ciekawy album o tematyce podróżniczej, koniecznie dodając przy wręczaniu tego upominku, że wybierzecie się tak wkrótce i żeby lepiej się z nim dokładnie zapoznał. Najważniejsze jest pokazanie mężowi, że ciągle nas interesuje, inspiruje i że znamy jego preferencje.
    2. Doceniam to, co robisz
    Prezentem, który doceni każdy mężczyzna jest święty spokój. Podczas świąt, zamiast zapędzać go do sprzątania (o którym, powiedzmy to sobie szczerze – nie ma pojęcia), lepiej zlecić mu zadania, które pozwolą nam uniknąć niepotrzebnych spięć. Dobrze rozpoczęte przygotowania sprawią, że atmosfera już podczas świątecznych dni będzie nieporównywalnie przyjemniejsza. Pod choinką nasza połówka powinna znaleźć upominek, który pokaże jej, jak bezgraniczną miłością go darzymy. Odstawmy na bok skarpetki, krawaty i koszule. W te święta wykażmy się kreatywnością. Postawmy na prezent oryginalny, którego nie będzie się spodziewał. Mogą to być dla przykładu fotopuzzle z naszym zdjęciem, nie pozwoli mu to zapomnieć, jaka kobieta jest najważniejsza w jego życiu. Świetnym pomysłem jest również jego, nasze lub najlepiej wspólne zdjęcie w formie obrazu. Gdy nasz mąż chwile oglądania meczu lubi umilić sobie piwkiem – kupmy mu spersonalizowany kufel, na którym możemy napisać, co tylko chcemy. Pomysły można mnożyć, to co wybierzcie, Drogie Panie, zależy tylko od Was, nie zapominajcie jednak o tym, by prezent był powiązany z zainteresowaniami i preferencjami Waszego partnera.
    3. Masz klasę
    Która z kobiet nie podnosi wyżej głowy, gdy u jej boku idzie elegancki, dystyngowany i do tego przystojny mężczyzna? Elegancja kryje się nie tylko w ogólnej postawie i aparycji, ale także w dodatkach, które nosi nasz małżonek. Święta Bożego Narodzenia są na szczęście tylko raz w roku, więc nie będzie to obciążeniem dla naszej kieszeni, gdy odpowiednio wcześnie zaczniemy odkładać pieniądze na prezent i zainwestujemy w lepszą jakościowo rzecz, która połechce ego naszego męża. Może to być dla przykładu porządny zegarek lub skórzany portfel. Postawić można też na gatunkowe trunki lub kieliszki czy karafkę do whisky. Panowie uwielbiają dobre gatunkowo rzeczy nawet bardziej niż kobiety. Gdy wybieramy prezent, zastanówmy się, czego najbardziej potrzebuje nasz mężczyzna i z czego będzie korzystał. Wydając bowiem na prezent niebagatelną sumę, musimy postarać się, by nie okazał się on bezużyteczny. Niech nasze ciężko odłożone pieniądze nie kurzą się w kącie, zapomniane przez ludzkość. Prezenty trzeba wybierać mądrze i z głową. Muszą one sprawiać radość, a także być użyteczne.

Prezentomat: Pytanie brzmi co kupić mężowi pod choinkę

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Prezenty dla męża na Boże Narodzenie

Prezent świąteczny dla męża gadżetomana
Mężczyźni to z natury „gadżeciarze”. Uwielbiają otaczać się różnymi, dziwnymi przedmiotami – czym bardziej nietypowe tym lepiej. Lubią także dostawać pomysłowe prezenty i śmieszne prezenty. Nietrudno jest go zadowolić, jako prezent wystarczy wybrać niespotykaną i oryginalną rzecz, na którą natrafimy. Kobiety posiadające takich mężów, to prawdziwe szczęściary. Świetnym prezentem świątecznym dla gadżetomana jest spersonalizowany wydruk wspomnień – jako żona możesz umieścić na nim Wasze wspólne chwile. Żaden fan gadżetów nie pogardzi imprezową ruletką (w końcu święta to znakomita okazja, by sprawdzić zasady jej działania wraz z teściem i szwagrem), jak i również plakatem filmowym, na którym będzie widniało jego zdjęcie. Postaraj się, by plakat ten był również w Twoim guście, gdyż na dziewięćdziesiąt procent zawiśnie on w honorowym punkcie Waszego mieszkania. Gdy chcemy, aby nasz prezent był z polotem i zabawny, możemy wybrać na przykład gadający pilot zawierający instrukcję obsługi kobiety, co prawda instrukcje są zabawne, jednak mężowi może nie być do śmiechu, kiedy okaże się, że nie działa on na Ciebie. Jednakże pokażesz w ten sposób swój dystans i udowodnisz mężowi, że związał się z kobietą z ogromnym poczuciem humoru. Innymi pomysłami na upominki, jakie mogą spodobać się gadżeciażowi są: śmieszna podkładka pod myszkę, kubek, na którym napis zaprojektujemy osobiście, bądź Pen-drive w ciekawym kształcie. Dajmy upust naszej wyobraźni, postarajmy się, aby prezent był zabawny a zarazem użyteczny. Dzięki takiemu prezentowi możemy pokazać, że respektujemy zainteresowania naszego męża. W końcu święta to czas zrozumienia i miłości, poprzez podarunek okażmy naszej drugiej połówce i jedno i drugie.