Sortuj wg:

strona:

129
  • ...spędzaliście, nie narzekaliście na brak atrakcji. Jako dziecko ekscytowałaś/eś się każdym nowo odkrytym miejscem, bawiłaś/-eś się na miliard sposobów. Mama wspierała Twój rozwój psychiczny i fizyczny, motywowała, inspirowała, a kiedy trzeba – pocieszała, doradzała lub kiedy zachodziła taka potrzeba, krytykowała i pobudzała do zmian. Wsparcie w nauce i sprawach osobistych – za to też jesteśmy wdzięczni rodzicielce. Przypomnij sobie, jak bardzo się cieszyła, kiedy gratulowała Ci dobrej oceny z klasówki albo z odpowiedzi ustnej? Ile wyrozumiałości wykazywała, kiedy przytrafiła się najgorsza ocena. Reasumując – masz wiele powodów do tego, żeby podarować nietuzinkowy prezent do 100 zł. Wiele dobrych pomysłów znajduje się też na niejednym forum. Często w wyszukiwarkę internetową jest wpisywana również fraza „Prezent na Dzień Matki chomikuj”, więc również i w tym popularnym miejscu sieci rozejrzyj się za inspiracją. Jeśli dysponujesz większą kwotą – nie żałuj pieniędzy. Wybierz coś w przedziale cenowym od 50 do 100 zł. Możesz na przykład zafundować niesamowicie relaksujący masaż, który zlikwiduje stres, zregeneruje ciało, duszę i umysł, napełni siłą, a także po prostu będzie bardzo przyjemnym przeżyciem. Pomysł na prezent dla mamy powinna cechować kreatywność, oryginalność i zgodność z jej zainteresowaniami.

Prezentomat: Pytanie brzmi co kupić na Dzień Matki

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Inspiracje prezentowe na Dzień Matki

Chcesz podarować mamie prezent do 30 zł albo do 50 zł? Taka kwota spokojnie wystarczy do zakupu czegoś oryginalnego. Warto dopasować upominek do zainteresowań mamy. Lubi podróże i aktywny wypoczynek czy w większym stopniu jest domatorką? Chętnie zajmuje się domem i ogrodem? A może jej żywioł to gotowanie? W naszej wyszukiwarce znajdziesz zarówno pomysły na prezent dla młodej mamy w wieku 18-35 lat, jak i dla mamy powyżej 35. roku życia. Polecamy zaproszenie do SPA albo na seans w grocie solnej. Po wyjściu poczuje się jak nowonarodzona. A co może dostać mama od małego dziecka? Prezent bez pieniędzy! Bezcenny, wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju, bo to będzie prezent na Dzień Matki własnoręcznie zrobiony. Oprócz obowiązkowej laurki mama dostanie od kochającego dziecka samodzielny drobiazg. Co zrobić? Małe rączki z zaangażowaniem stworzą handmade: z papieru, z masy solnej, z koralików czy z innych materiałów. Prezent na Dzień Matki w przedszkolu to coś niesamowitego, co na wiele lat pozostanie nie tylko w pamięci, lecz także na honorowym miejscu w domu. Mama dostanie od przedszkolaka coś cenniejszego dla niej niż drogie prezenty. Coś, w co jej ukochane dziecko włożyło sporo czasu, energii… Jeśli nie ma zdolności rękodzielniczych – tym lepiej! Znaczyć to będzie, że mimo tego dokłada wszelkich starań, koncentruje się na jednym celu – uszczęśliwić mamę w dniu jej święta.

26 maja każdy z nas jedzie lub dzwoni do swojej Mamy, aby złożyć jej życzenia  z okazji Dnia Matki. Jest to święto, które przypomina o istotnej roli Mamy w życiu każdego z nas. Co na prezent dla Mamy - zastanawia się niejeden z nas. W JakiPrezent.pl masz szeroki wybór propozycji. Przejdź do kategorii Dzień Matki - 26.05. Szukaj także pomysłów po osobowościach: Super Mama.