Sortuj wg:

strona:

121
  • Prezenty na Walentynki dla kobiety...uważają je za niezwykle miły akcent i świetną okazję do tego, by wyrazić swoje uczucia, a przy okazji obdarowywać się nawzajem drobnymi upominkami. Drudzy z kolei krytykują konsumpcyjny charakter święta. Niezależnie od tego, czy magia dnia zakochanych na ciebie działa, jednego możesz być pewny – twoja partnerka z pewnością będzie oczekiwała tego dnia chociażby najmniejszego podarunku. Wielu panów zadręcza się w zimne, lutowe wieczory: jaki prezent z okazji walentynek podarować kobiecie. Jeśli nadal nie posiadasz upominku dla niej, nie przejmuj się, dzięki poradom naszym ekspertów bez problemów znajdziesz wymarzony prezent dla niej, który otworzy ci drogę do jej serca.

    Romantyczność połączona z elegancją
    Podczas zaręczyn wkładamy kobiecie na palec pierścionek, zaś podczas ślubu obrączkę. Biżuteria towarzyszy zakochanym we wszystkich ważnych momentach. Kosztowności są nie tylko kropką nad „i” każdej wieczorowej stylizacji, ale stanowią również symbol naszej miłości. W związku z tym walentynki są doskonałą okazją do tego, aby podarować naszej drugiej połówce jakieś biżuteryjne elementy. Charakterowi tego romantycznego, zimowego święta z pewnością odpowiadał będzie srebrny komplet serduszek na łańcuszku, który posiada dodatkowo możliwość graweru. Gdy na wisiorku zapiszesz wasze inicjały, ukochana będzie stale nosiła przy sobie symbol waszego uczucia. Ukochana kobieta dostając od nas taki podarunek z pewnością poczuje się piękna i adorowana. W roli walentynkowego upominku świetnie sprawdzi się również złota bransoletka z imieniem wybranki naszego serca. Każda z pań na pewno ucieszy się z pary kolczyków od ukochanego – ważne, by dobrana przez nas biżuteria pasowało do urody i stylu wybranej damy. Innym znakomitym pomysłem na elegancki prezent z okazji walentynek są także wszelkiego rodzaju statuetki zawierające miłosne wyznanie. Każda kobieta uwielbia być obdarowywana kwiatami – niestety kwiaty cięty nie pozwalają nam długo cieszyć się ich urokiem. Jeśli chcesz wręczyć swojej kobiecie wyjątkowo trwałą ozdobę, podaruj jej personalizowaną statuetkę zawierającą trójwymiarową różę. Wybór statuetek zawierających miłosne motywy jest w naszym serwisie niezwykle szeroki – zamiast róży możesz zdecydować się na koronkowe serce, drzewko miłości, czy np. dwa serca. Doskonałym prezentem na walentynki jest również fotokryształ. Wyobraź sobie minę swojej drugiej połówki, gdy ujrzy wasze zdjęcie wygrawerowane wewnątrz kryształowej statuetki. Za kilka lat twój walentynkowy upominek stanowić będzie przepiękną pamiątkę – taki podarunek na pewno zachwyci osobę najbliższą twojemu sercu.

Prezentomat: Pytanie brzmi co kupić na Walentynki dla kobiety

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Prezenty na Walentynki dla kobiety

W rytmie serca, czyli praktyczne drobiazgi
Każdy z nas zna to uczucie, gdy na widok ukochanej osoby nasze serce wali jak szalone. Ponieważ ten organ stał się kompasem naszych uczuć, nic dziwnego, że z czasem serce stało się symbolem miłości. Walentynki to świetny pretekst do tego, by okazać naszą miłość. Dlatego 14 lutego mile widziane są wszelkie przedmioty z motywem serca. Na walentynkowy prezent nie trzeba wydawać fortuny – nawet drobny podarunek, który trafi w gusta wybranej pani, sprawi jej wielką radość. Warto, aby nasz upominek z motywem serca, był zarazem praktyczny i służył naszej miłości na co dzień. Niezwykle uroczym prezentem jest Zaskakujący Kubeczek – gdy zalejemy go wrzątkiem, pojawi się na nim miłosne wyznanie „Kocham Cię”. Warto również kupić komplet kubków dla par, np. Keep calm and love me, na których znajdą się wasze imiona lub komplet Zakochanych Kubków o kształcie serca. Z takich naczyń poranna kawa we dwoje smakować będzie jeszcze lepiej. Każda pań ucieszy się również z Zestawu dla zakochanych, w skład którego wchodzi kubek w kształcie serca z łyżeczką oraz czerwona, pokryta aksamitem myszka komputerowa w formie serduszka. Niekonwencjonalnym sposobem na wyrażenie naszych uczuć są Zakochane poszewki lub komplet personalizowanych poduszek Pan i Pani – taki podarunek nie tylko będzie stanowić piękną dekorację waszego mieszkania, ale również wprowadzi romantyczną atmosferę do sypialni. Której z pań nie zdarzyło się kiedyś zapodziać kluczy do mieszkania lub samochodu? Aby podobna sytuacja nie miała więcej miejsca, podaruj swojej walentynce brelok w kształcie serca, na którym można wygrawerować np. wasze inicjały lub imię ukochanej. Ilekroć wybranka serca wyjmie z torebki ten uroczy gadżet, na jej twarzy zawidnieje uśmiech.