Sortuj wg:

strona:

128
  • ...miłość.
    Amerykańska psycholog w swoich badaniach dowiodła, że wbrew pozorom to właśnie mężczyźni się częściej zakochują niż kobiety, i to oni pierwsi wyznają uczucia swojej dziewczynie. Czyżby zatem kobiety stały się bardziej racjonalne, a miłość traktowały jak transakcję?
    Zatem jak okazać miłośćmężczyźnie? Nie tylko mów mu, ale i pokaż, że go kochasz. Swoim zachowaniem zapewnij go, że codziennie o nim myślisz. Pokaż, swojemu chłopakowi, że umiesz się bawić, przytulaj go, a przede wszystkim akceptuj takim jaki jest i nie próbuj go zmieniać.
    Panowie, tak jak nie mają problemu z okazywaniem uczuć stałej partnerce, to dość często na początku znajomości zastanawiają się jak powiedzieć dziewczynie że im się podoba? Proponujemy abyś jej to wyznał podczas wspólnej kolacji, bądź wspólnego weekendu, na przykład na Mazurach. Kobiety bowiem lubią romantycznych mężczyzn.
    Swoje uczucia możesz również wyrazić prezentem.  Wyznaj swoją miłość na foto- poduszce, płótnie czy trójwymiarowej statuetce. Chcesz zaskoczyć miłość swojego życia? Uzewnętrznij swoje emocje do niej w przestworzach. Czy możesz bowiem wyobrazić sobie bardziej romantyczne miejsce na wypowiedzenie dwóch magicznych słów, niż chmury?

Prezent: Pytanie brzmi co kupić myślę o Tobię

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Inspiracje prezentowe myślę o Tobię

Za pomocą jakie prezentu wyznać miłość?
Zastanawiasz się jaki prezent wybrać partnerce aby wiedziała jak wielkim uczuciem ją darzysz? Chciałbyś aby Twój upominek pozytywnie ją zaskoczył? Zapraszamy Cię do serwisu jakiprezent.pl. Oferujemy w nim wyjątkowe możliwości, abyś w niebanalny sposób wyznał swojej partnerce miłość. Polecamy lot balonem lub szybowcem nad Warszawą, wspólne seanse w grocie solnej, jak również wspólne warsztaty z ceramiki, na których specjalnie dla niej ulepisz z gliny wielkie serce. Nie zapomnij o biżuterii, na której możesz wygrawerować swoje wyznanie miłości.
Chciałabyś okazać miłość swojemu mężczyźnie?  Swoim prezentem chcesz mu udowodnić, że jest dla Ciebie wyjątkowy? Spełnij więc jego marzenie z dzieciństwa. Zabierz swojego faceta na kurs latania helikopterem, jazdę najszybszymi autami po specjalnie przeznaczonych do tego torach wyścigowych, pozwól mu zostać kierową Formuły 1.
Przyjęło się, że  w  Walentynki zakochani dają sobie w prezencie poduszki, kubki lub ogrzewacze w kształcie serc. Prezenty niedrogie, i kojarzące się z miłością. My proponujemy kolejny Dzień Zakochanych spędzić niestandardowo, ucząc jeździć się na nartach, kąpiąc w gorących źródłach, czy podczas nauki tańca. Aktywność fizyczna wyzwala bowiem w ludziach hormony szczęścia, a element zaskoczenia dobrze wpływa na relacje między partnerami.

W JakiPrezent.pl znajdziesz prezenty dla Niego i dla Niej. Pewnie świetnie znasz zainteresowania swojego partnera lub partnerki - przejrzyj poszczególne kategorie produktowe. A może warto szukać, kierując się osobowością osoby, którą chcesz obdarować? Mamy prezenty dla osobowości: IndywidualistkaPodróżnik, Adeptka wellness, Intelektualista czy Sportowiec. Jeśli zbliżają się Walentynki - 14.02 albo Dzień Kobiet - 8.03 warto pomyśleć o prezentach spersonalizowanych lub unikalnych. Nie zapomnij przejrzec propozycji opisanych na naszych blogach: Kobieta lub Blog