Sortuj wg:

strona:

12
  • Uduchowiony...Magiczne chwile Dla uduchowionego mężczyzny każda rocznica to nie tylko kolejna kartka w kalendarzu, ale wyjątkowe święto. Pan obdarzony taką osobowością podchodzi bardzo emocjonalnie do ważnych dla niego dni, dlatego warto sprawić mu jakiś okolicznościowy prezent. Z okazji imienin warto kupić mu personalizowany obraz z jego imieniem utworzonym z prywatnych zdjęć. Innym oryginalnym pomysłem na upominek z okazji imienin, urodzin, czy walentynek będzie personalizowany Słój Życzeń zawierający kupony randkowe, w którym możesz umieścić np. voucher na wspólną kolację lub sesję zdjęciową. Kolejną propozycją na prezent jest Słój Życzeń z wyznaniem „Kocham Cię” lub Słój Życzeń „Powinniśmy być razem”. W personalizowanych słojach możesz umieścić na karteczkach wyjątkowe dedykacje i życzenia dla bliskiej Ci osoby. Jeśli zbliża się data 14 lutego, podaruj mu zabawny, a jednocześnie uroczy Plakat Filmowy Walentynki, na którym znajdą się Wasze wizerunki. Jeśli Twój ukochany mężczyzna zasługuje na gwiazdkę z nieba, podaruj mu ją! Umożliwi Ci to Zestaw Rocznicowy: Nazwij Gwiazdę. Dzięki temu wyjątkowemu podarunkowi możesz nazwać jedną z gwiazd imieniem ukochanego, co zostanie następnie oficjalnie zarejestrowane. By uwiecznić Waszą miłość możesz nazwać Waszymi imionami dwie krążące razem gwiazdy – uduchowiony pan na pewno będzie pod wrażeniem. Moc słów Uduchowiony mężczyzna jest bardzo uczuciowy, dlatego warto często przypominać mu o tym, jak bardzo go kochasz. Swoją miłość do niego możesz wyrazić za pomocą personalizowanego wydruku Kocham Cię. Prezent, który będzie odpowiadał jego emocjonalnej osobowości, to np. personalizowany wydruk Serce na plaży. Na ścianie Waszego domu równie pięknie będzie się prezentować Unikalny Certyfikat Miłości, którego treść możesz samodzielnie zaprojektować. Tego typu podarunki nie tylko upiększają wnętrze domu, ale również każdego dnia przypominają o naszych uczuciach. Ilekroć kochany przez Ciebie mężczyzna spojrzy na jeden z wydruków zawierających wyznanie miłości, z pewnością zrobi mu się cieplej na sercu. Piękno wnętrza Uduchowiony mężczyzna interesuje się kulturą. Dzieła literackie i artystyczne są dla niego źródłem niezapomnianych przeżyć. W jego domu najczęściej znajdują się stylowe, eleganckie przedmioty. Jeśli znasz zmysł estetyczny mężczyzny, któremu zamierzasz sprawić prezent, warto podarować mu jakiś nowy element domowego wystroju, jak np. gustowny zegar, ciekawy stojak na książki, czy replikę obrazu ulubionego malarza. Trafionym prezentem dla uduchowionego z pewnością będą przedmioty odnoszące się do jego ulubionego filmu lub książki – tym sposobem nie tylko udekorujesz wnętrze jego domu, ale także pokażesz, jak ważne są dla Ciebie jego zainteresowania.

Prezentomat: Pytanie brzmi co kupić dla Uduchowionego

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Uduchowiony - znajdź inspiracje na prezent!

Prezent dla uduchowionego na rocznicę ślubu Doskonałą okazją, by okazać uduchowionemu mężczyźnie swoje uczucia oraz by podkreślić łączącą Was, wyjątkową więź, jest rocznica ślubu. Każda kolejna rocznica to ukoronowanie wspólnie spędzonego czasu i umacnianie związku. Z tej okazji warto zastanowić się nad podarunkiem, który przypomni Wam tamten wyjątkowy dzień. Na pewno zaskoczysz swojego mężczyznę, gdy sprawisz mu personalizowany album na rocznicę ślubu. Dodatkowo możesz poprosić znajomych o zrobione przez nich zdjęcia z Waszego ślubu – jakie będzie zdziwienia męża, gdy w albumie zobaczy niewidziane dotąd fotografie! Innym ciekawym pomysłem na tę okazję będzie okładka z rocznicą Waszego ślubu. Pięknym prezentem, podsumowującym Wasze szczęśliwe chwile, jest Tablica Wspomnień. Uduchowionego pana uszczęśliwi także każdy romantyczny prezent. W ten szczególny dzień znajdźcie chwilę tylko dla siebie. Rocznicę ślubu uczcijcie uroczystą kolacją przy świecach lub relaksującym weekendem w SPA.

Masz wśród rodziny lub znajomych mężczyznę wrażliwego, religijnego, dbającego o swoje życie duchowe? Zastanawiasz się, jak przeniknąć do jego wnętrza i odkryć, czego dusza pragnie? Jeśli zbliża się Boże Narodzenie lub inna okazja, możesz podarować prezent duchowy, retro, unikalny lub spersonalizowany. Aby trafniej dobrać prezent dla osoby uduchowionej, określ także jej zainteresowania i cenę prezentu. Więcej inspiracji znajdziesz na blogach Mężczyzna, Domolog.pl.