Dzieci najbardziej cieszą się ze świąt, a przede wszystkim prezentów, które znajdują pod choinką. By sprawić im prawdziwą gwiazdkową przyjemność, warto poświęcić chwilę na wybór tego wymarzonego podarunku. Jakie prezenty dla dzieci są obecnie najpopularniejsze? Oto kilka pomysłów!

Prezenty świąteczne dla dzieci  w wieku 1-3 lata

Gryzaki kulki Grimm’s

Gryzaki kulki Grimms's

Fot. zabawkator.pl

Propozycja dla najmłodszych pociech. Kolorowe kulki-gryzaki to drewniana zabawka sensoryczna, która jest bezpieczna dla dziecka. Kulki zostały pomalowane farbami z atestami. Cena 68 zł.

Smiki ? muzyczny traktorek

Smilki muzyczny traktorek

Fot. smyk.pl

Zabawka muzyczna w formie traktorka, nie tylko dla małych chłopców! Posiada różne efekty dźwiękowe, które rozwijają słuch i wyostrzają spostrzegawczość dziecka. Cena 99,99 zł

CzuCzu – Puzzle do pary, Zwierzątka

Fot. rossnet.pl

Zabawa, która łączy się z nauką. Zestaw dziesięciu wesołych zwierzątek do łączenia w pary i układania to propozycja prezentu dla dzieci w wieku około 2 lat. Cena 19,90 zł.

Rękawiczki misie

Fot.smyk.pl

Prezenty dla dzieci w wieku 3-5 lat

Coś dla małych zmarzluchów bez względu na płeć ? urocze dziecięce rękawiczki w kształcie misiów. Są wykonane z przyjemnego w dotyku pluszu i połączone troczkiem, dzięki czemu nie mają prawa się zgubić. Cena 22,99 zł.

Mały Pacjent Ervin

Fot. pikinini.pl

Miękka lalka edukacyjna w stroju szpitalnym, która posiada rozpinany brzuszek wraz z przypinanymi na rzepy narządami. Idealna zabawka do zabawy w lekarza i pierwszej dziecięcej lekcji anatomii. Cena 130 zł.

Piesek Fur Real Friends

Piesek Fur Real Friends

Fot. my-paris.club

Interaktywna zabawka dla wszystkich dzieci, które marzą o prawdziwym zwierzątku, lecz nie mają ku temu warunków. Wszystkie zwierzątka z tej serii są śliczne i miłe w dotyku. Wydają przyjemne, nieirytujące dźwięki i są świetnymi towarzyszami zabaw oraz zasypiania. Cena 319 zł.

Łyżwy

Łyżwy dziewczęce

Fot. disport.pl

Zachęć małą księżniczkę do aktywności na świeżym powietrzu również zimą! Piękne, dziewczęce łyżwy to marzenie wielu małych dziewczynek. Jeśli dodatkowo zaprosisz księżniczkę na bal na miejskim lodowisku, na pewno będzie zachwycona! Cena 159 zł.

Minnie Centrum urody

Minnie centrum urody

Fot. smyk.pl

Prezenty dla dzieci 6-10 lat

Zestaw do kreatywnej zabawy dla małych dziewczynek. Zawiera akcesoria do dekoracji włosów i paciorki do wyrobu biżuterii. Cena 121,99 zł.

Lego Friends

Fot. smyk.pl

Świetny zestaw wysokiej jakości klocków Lego, przeznaczony nie tylko dla dziewczynek! Pobudza wyobraźnię, rozwija zdolności manualne i pozwala kreatywnie spędzić czas z dzieckiem. Czego chcieć więcej? Cena 99,99 zł

Pościel FC Barcelona

 

Fot. smyk.pl

Propozycja doskonałego prezentu dla małego kibica ? pościel z emblematem ulubionej drużyny piłkarskiej. Wszyscy mali (i nie tylko) chłopcy lubiący piłkę nożną będą przeszczęśliwi z takiego prezentu. Cena 84,99 zł.

Czytaj także:

6 pomysłów na zabawkę od Św. Mikołaja

Prezenty na Boże Narodzenie dla dzieci

Przegląd prezentów świątecznych dla dzieci z sieciówek

Gadżety dla maluchów, czyli must have sezonu

Ciekawe ubranka dla malucha

Artykuły podobne