O nas

Jesteśmy serwisem, który od 10 lat pomaga Polakom w wyborze i zakupie prezentów. Naszą pasją i misją jest propagowanie idei obdarowywania się i dzielenia. Wiemy, że prezent dany od serca jest w stanie zmienić rzeczywistość!

Poznaj korzyści

Zobacz, co możemy Ci zaoferować

  • Wsparcie sprzedaży – pozyskuj użytkowników, zdeterminowanych do zakupu prezentu.
  • Selekcja i sugestia – pokaż swoje produkty wśród najlepszych pomysłów na prezent. Nasi konsultanci ręcznie dobiorą pasujące im kategorie i zasugerują je użytkownikom.
  • Twój produkt na prezent – wykorzystaj potencjał rynku prezentów. Bądź obecny wśród najlepszych sklepów, nawet jeśli nie konkurujesz na frazy prezentowe.
  • Udział w dawaniu, udział w radości – możesz wspierać promocje dobrego obdarowywania się. Tylko Ty najlepiej wiesz, ile radości może sprawić Twój produkt.
  • Content marketing – buduj treści wokół Twoich produktów. Nasi blogerzy będą robić wokół nich pozytywny buzz.
  • Promocja marki – każdy kocha prezenty! Niosą one pozytywne skojarzenia. Twoją markę też można z nimi kojarzyć.

Jak rozpocząć współpracę?

  1. Sprzedajesz coś, co może być prezentem? – Masz ciekawe produkty, oferujesz atrakcje lub usługi, np. prowadzisz hotel, restaurację lub SPA? Dołącz je do pomysłów na prezent!
  2. Napisz do nas maila na biuro@jakiprezent.pl
  3. Skontaktujemy się z Tobą – Po dodaniu sklepu zweryfikujemy Twoją ofertę pod kątem tego, czy nadaje się na prezent, a następnie skontaktujemy się z Tobą. Twoje konto zostanie aktywowane i otrzymasz dane do logowania.

Współpracowaliśmy

Przeprowadziliśmy ciekawe kampanie prezentowe ze znanymi markami