10 najpiękniejszych pierścionków zaręczynowych!

Total
0
Shares

Zaręczyny to zawsze stresujące wydarzenie i dla niej i dla niego. Począwszy od wyczekanego “tak” na jedno z najtrudniejszych pytań jakie stawi przed nami życie aż po wybór pierścionka. A później organizacja ślubu… Jednak najpierw: jak wybrać ten idealny?

Rozmiar pierścionka zaręczynowego

Najłatwiej byłoby się wybrać wspólnie do sklepu i zwyczajnie przymierzyć, ale wtedy nie ma szans na niespodziankę. Można też podkraść lubej pierścionek i z nim udać się do jubilera aby pomógł rozszyfrować rozmiar pierścionka. Co kiedy nie mamy takiej opcji? Spróbuj przymierzyć jej pierścionek na jeden ze swoich palców – będzie wyglądało dziwnie, ale w sklepie będziesz miał porównanie i dużą szansę na to, że uda Ci się trafić z rozmiarem. Zmierz jej palec kiedy śpi – pod warunkiem, że nie budzi się zbyt łatwo, wystarczy kawałek sznurka i volaille. Nie bój się iść tak przygotowany po pierścionek, jubilerzy będą wiedzieli co zrobić ze skrawkiem nitki. Zwróć też uwagę na to, że kiedy jest gorąco dłonie puchną, a z wiekiem palce się rozszerzają, więc warto aby pierścionek był odrobinę większy.

10_najpieknieszych_pierscionkow_zareczynowych_rozmiary_obraczek

fot. e-azur.pl

Niedroga klasyka

Pierścionek z drobnym brylantem, dostępny dla każdego.

10_najpieknieszych_pierscionkow_zareczynowych_klasyczny_pierscionek_z_brylantem

fot. yes.pl, 599 zł

Na bogato

Pierścionek z ogromnym brylantem zamknięty w platynie i złocie.

10_najpieknieszych_pierscionkow_zareczynowych_duzy_brylant_zloto_i_platyna

fot. apart.pl, 87,990 zł

Nie musisz stawiać na duży kamień

Nie każda kobieta szaleje za przepychem, dlatego postaw na piękny pierścionek, który nie epatuje ogromnym kamieniem, a raczej urzeka skromnością.

10_najpieknieszych_pierscionkow_zareczynowych_skromny_oldschool

fot.etsy.com, ok. 2,285 zł

Niebieskie oczko na szczęście

Tak jak mawiają babcie, niebieskie oczko w pierścionku przynosi szczęście w małżeństwie, a do tego nie kosztuje milionów i zachwyca kształtem!

10_najpieknieszych_pierscionkow_zareczynowych_niebieski_kamien

fot. topsilver.pl, ok. 78 zł

Różowo

Skoro jesteśmy przy kolorach to dlaczego nie rubin? Utarło się, że zaręczyny = diament dlatego piękny rubin okaże się czymś niezwykłym dla Twojej wybranki.

10_najpieknieszych_pierscionkow_zareczynowych_piersionek_z_rubinem

fot. geselle.pl, 1299 zł

Skarb pirata

Perły, choć dla osób wierzących w przesądy przynoszą pecha noszone podczas ślubu, to wyglądają bardzo efektownie na palcu i oczywiście są bardzo szykowne.

10_najpieknieszych_pierscionkow_zareczynowych_perla

fot. apart.pl, 1099zł

Bez szlifu

Widziałeś kiedyś pierścionek bez oszlifowanego kamienia? Masz okazję oto piękny, ręcznie wykonany pierścionek z diamentem, który nie przeszedł żadnej obróbki

10_najpieknieszych_pierscionkow_zareczynowych_nieoszlifowany_diament

fot. etsy.com, ok 1123 zł

Wyjątkowy

Nadal klasycznie, bo zostaję przy brylantach, ale jednak inaczej, bo w czarnym kolorze. Piękne połączeni białego złota i czarnego kamienia to strzał w dziesiątkę dla każdego kto lubi mroczne klimaty.

10_najpieknieszych_pierscionkow_zareczynowych_czrny_diament

fot. saviori.pl, 2999 zł

Z historią

Pierścionek z czasów przedwojennych? Pewnie, że tak i to nie tylko dla miłośniczki historii. Piękny brylant z 1930 roku aż prosi się o “TAK”.

10_najpiekniejszych_pierscionkow_zareczynowych_antyczny_4 10_najpiekniejszych_pierscionkow_zareczynowych_antyczny_3 10_najpiekniejszych_pierscionkow_zareczynowych_antyczny_2 10_najpiekniejszych_pierscionkow_zareczynowych_antyczny_1

fot. vintagediamondring.com, 5,500$

Ornamenty

Piękny kamień to nie wszystko, to co się dzieje dookoła niego jest równie ważne, a te zawijasy są przepiękne (i pełne przepychu).

10_najpieknieszych_pierscionkow_zareczynowych_ornaty

fot. pinterest

Pierścionek to idealny prezent dla niej z okazji zaręczyn. Dodaj do tego niesamowitą atmosferę i ten dzień na lata zostanie w waszej pamięci. Nie jest powiedziane, że twoja ukochana nie odwdzięczy się innym prezentem (prezenty dla niego), w końcu zaręczyny to wasze wspólne święto!

 

 

 

 

Artykuły podobne