10 prezentów, które rozwiązują banalne, codzienne problemy

Total
0
Shares

10 gadżetów, które rozwiązują banalne problemy

Znasz to? W ciepłym prysznicu osiągasz stan idelanego relaksu i wiele problemów, które chodza Ci po głowie ma szanse zostać rozwiązanych. Wiesz juz jak, ale czy po wyjściu nadal będziesz pamiętał, na co wspnalełego wpadłeś? Albo inne: wpadasz do domu, marzysz o szybkim posiłku i lampce wina, włączasz ulubiony program, jeszcze tylko kanapka, talerz…i po wino wracasz kolejny raz? Szkoda czasu, prawda? 

Na takie właśnie codzienne bolączki wymyślono szereg fantastycznych i prostych rozwiązań. Poznaj je!

1. Sprytna butelka dla biegaczy z miejscem na potrzebne drobiazgi

Biegający ludzie wiedzą, co to znaczy kiedy musimy zabrać ze sobą kłopotliwy nadbagaż. W kieszeni dzwonią klucze, w bucie lata 5 zł! Ta butelka rozwiązuje ten problem. I już!

Sprytna butelka na wodę dla biegaczy

2. Podręczny nawilżacz na butelkę wody

Badania pokazują, że przeciętny internauta potrafi spędzić dziennie minimum 6,5 godziny przed komputerem.

Koszty tego w zależności do ulubionych dostawców, marek itp. można podsumować następująco:

– miesięczna opłata za łącze

– krople do oczu, gdy wysychają

– kremy do twarzy na przesuszoną skórę

– napoje i pizza, gdy chcemy coś zjeść na szybko, żeby dalej móc śledzić, to co nas interesuje…

Oczywiście trochę to przerysowaliśmy, ale…

Przeciętny Polak pędza 8 godzin w burze, w którym  komputery, drukarki, scannery, telefony, klimatyzacja wytwarzają ciepło i wysuszają powietrze. Potem wraca do domu, gdzie urządzenia domowe (router, drukarka, telewizor), robią co? Wysuszaja powitrze. Efekt – coraz więcej ludzi cierpi na dolegliwości skórne, kłopoty z oczami. Wokół nas powietrze jest zdecydowanie za suche. I jest na to rada!Rozpylacz pary na butelkę wody mineralnej

3. Osobisty korek do butelek

W zasadzie wszystkie napoje, które mają kapsel należałoby wypić od razu, bo nie nadają się do transportowania. Chyba, że masz taką zatyczkę – wtedy możesz swój napój skończyć kiedy Ci się podoba.

Osobisty korek do butelek

4. Nakładka – fontanna na kran

Lubisz dostępne w środku miasta wodopoje? Możesz zrobić sobie taki sam i to gdzie tylko się znajdziesz dzięki tej nakładce.

 

5. Breloczek – ładowarka do telefonu

Czy znasz takie pojęcia na FOMO i nomofobia?  Dotyczą ludzi, którzy nie potrafią rozstać się z "wirtualem", a na myśl o braku telelefonu obserwuje się u nich objawy chorobowe. 

FOMO (fear of missing out) i nomofobia (no mobile phobia) to efekt obaw, że w pewnej chwili zostaniesz bez dostępu do sieci, bo np. padnie ci telefon. Na ten lęk przydaje się poniższy gadżet. Zamiast breloczka fundujesz sobie podręczną ładowarkę do telefonu. Kiedy czujesz, że pada, masz zawsze zapas energii do wykorzystania.

Podręczna ładowarka do telefonu

6. Wirtualna laserowa klawiatura

Super sprawa, kiedy masz do napisania dłuższy tekst a dysponujesz jedynie małym urządzeniem. Ten gadżet na dowolnej płaskiej powierzchni wyświetli wirtualną laserową klawiaturę qwerty w naturalnych rozmiarach. Kompatybilne z każdym urządzeniem z wbudowanycm modułem bluetoth. 

Laserowa klawiatura

7. Sitka do gotowania różnego makaronu

To rozwiązuje problem, kiedy każdy domownik lubi inny makaron. W jednej przegródce ciemny, w drugiej muszelki, w trzeciej penne… To już nie stanowi problemu.

Dzielone sitko do gotowania makaronu

Zobacz także : 4 ciekawe gadżety do kuchni 

8. Pomysłowa deska z miejscem na lampkę wina

Kochamy to rozwiązanie! Kto nie lubi pustych przebiegów pokocha je także. Jedna prosta deseczka a rozwiązuje tak wiele! Na niej zmieścisz to, co zamierzasz jeść, a do tego bez kłopotu poniesiesz nieporęczną lampkę wina. Efektowne i efektywne!

Deska do podawania z miejscem na lampkę wina

9. Nakładka na książkę zapobiegająca zamykaniu się stron

Kto czyta na wietrze, ten zrozumie. Kto czyta w łóżku, ten także zrozumie.  Leżenie na boku i trzymanie książki dwoma rękami to na dłuższą metę męczące. Co, jeśli przechylisz się za mocno? Strony opadną, a ty zdekoncentujesz się. Po to właśnie jest ona. Nakładka na ksiązkę, przez którą czytasz bez kłopotu.

Nakładka na księzkę

10. Kiwający się stojak do szczoteczkę

To denerwujące, kiedy w pośpiechu szukając kremu przewracasz domino akcesoriów, a wszystko zapoczątkowuje lekka i wystająca szczoteczka. Od teraz będzie ona filarem dla reszty przyborów, bo nie przewróci się nigdy. 

Kiwający się stojak na szczoteczkę

Źródło zdjęć: buzzfeed.com

Zobacz także:

Zamiast rózgi…nieobciachowe prezenty pod choinkę dla nastolatków 

Artykuły podobne