Najciekawsze pomysły na prezenty mikołajkowe dla dzieci: zabawki dla małych odkrywców

Total
0
Shares

Prezenty mikołajkowe  dla dzieci to w najbliższych dniach priorytetowy temat. Przedświąteczna gorączka zakupów w pełni, a nagromadzenie zabawek w sklepach może zaskoczyć i przerazić niejednego, nawet najbardziej doświadczonego rodzica. Co wybrać żeby dziecko było zadowolone, a jednocześnie zabawka dała możliwość rozwoju i pogłębienie zainteresowań naszej pociechy?  Podpowiadamy, oto nasze pomysły na prezenty mikołajkowe dla waszego małego odkrywcy.

#  1.  Skarbonka Bankomat ? mały bankier, 86 zł

Jak wiadomo nie od dziś,  umiejętność  rozsądnego gromadzenia i wydawania pieniędzy jest podstawą prowadzenia każdego ogniska domowego. Co zrobić żeby rozbudzić w naszym szkrabie zainteresowanie kwestiami finansowymi, zachęcić do oszczędzania oraz wytłumaczyć mechanizm działania bankomatu ? Zacznij  od skarbonki-bankomatu, a niedługo może się okazać, że twoje dziecko ma predyspozycje żeby zostać rekinem finansjery.

dostaniesz tutaj

pomysły na prezenty mikołajkowe dla dzieci

źródło: bigboystoys

# 2. Prezenty mikołajkowe? Drewniana waga szalkowa dla odkrywcy miar, 75 zł

Zabawa w sklep już nigdy nie będzie taka sama! Z własną wagą twoje dziecko odkryje świat miar, dodawania i odejmowania, a to wszystko w czasie świetnej zabawy J.

dostaniesz tutaj

pomysły na prezenty mikołajkowe dla dzieci

# 3.  Bębenek drewniany dla odkrywcy muzyki , 69 zł

Pomysł na prezent mikołajkowy dla dziecka, które chcemy zarazić pasją do muzyki. Na tym drewnianym bębenku będzie mogło tworzyć swoje pierwsze kompozycję zanim dorośnie do bardziej profesjonalnych instrumentów.

dostaniesz tutaj

pomysły na prezenty mikołajkowe dla dzieci

# 4. Drewniana dwustronna tablica dla odkrywcy z duszą artysty, 183 zł

Twoje dziecko przejawia zainteresowania artystyczne? Pamiętaj,  Picasso i Van Gogh też zaczynali w ten sposób! Pozwól swojemu szkrabowi rozwinąć skrzydła przy pomocy dwustronnej tablicy, na czarnej stronie może rysować kredą,  na białej flamastrami. Najlepszy pomysł na mikołajkowy prezent by twoje dziecko rozbudziło w sobie kreatywność i wyobraźnię.

dosyaniesz tutaj

pomysły na prezenty mikołajkowe dla dzieci

# 5. Baufix ? Helikopter , dla Odkrywcy Konstruktora , 134 zł

Tym razem coś gdy znudzą wam się zwykłe klocki. Zestaw pozwoli wam na skonstruowanie trzech modeli samolotów, nie muszę chyba mówić, że od budowy modeli zabawkowych samolotów do prawdziwych maszyn już prosta droga J. Świetny sposób na rozwój logicznego i kreatywnego myślenia.

dostaniesz tutaj

pomysły na prezenty mikołajkowe dla dzieci

źródło: aleks.home.pl

# 6. Skrzynka z figurami geometrycznymi  dla Odkrywcy Kształtów, 89zł

Twoja pociecha dopiero uczy się czym różni się kółko od trójkąta? Zestaw skrzynka + figury geometryczne to pomysł na prezent mikołajkowy, który pozwoli Twojemu dziecko na odkrycie świata kształtów. Kolorowe figurki i odpowiednio wycięte kształty pomogą twojemu dziecku wyrobić wyobraźnię przestrzenną tak ważną na drodze jego rozwoju.

dostaniesz tutaj

pomysły na prezenty mikołajkowe dla dzieci

# 7. Przebieranka misiów, pomysł na mikołajkowy prezent dla Odkrywcy Projektanta , 71 zł

Już teraz twoje dziecko może zamienić się w osobistego projektanta państwa misiów i stworzyć im odpowiedni wizerunek do domu, pracy czy do szkoły. Zabawa, która nigdy się nie nudzi i pozwala dziecko rozłożyć skrzydła wyobraźni.

dostaniesz tutaj

pomysły na prezenty mikołajkowe dla dzieci

# 8. Drewniane warzywa i owoce do krojenia dla Odkrywcy Kuchni, 69zł

Kto powiedział, że tylko dorośli mogą gotować? Rozwiń w swoim dziecku miłość do gotowania, niech w bezpieczny sposób nauczy się kroić i tworzyć własne przepisy. Sałatka jarzynowa z drewnianych warzyw zadowoli podniebienie nawet najbardziej dystyngowanego misia czy lalki.

dostaniesz tutaj

pomysły na prezenty mikołajkowe dla dzieci

Zainspiruj się razem znami również tutaj:

Tanie prezenty dla dzieci w różnym wieku

Pokój dziecięcy w stylu skandynawskim sprzyja rozwojowi malucha

Kreatywne zabawki dla ciekawskich dzieci

 

Artykuły podobne

Zabawki do własnoręcznego wykonania. Łatwe, proste i przyjemne !

Własnoręcznie wykonana zabawka ma swój niepowtarzalny charakter jak i unikalny wygląd. Dzięki własnoręcznie wykonanej zabawce dziecko doskonali sprawność manualną, percepcję wzrokową a także wyrabia poczucie estetyki. W większości przypadków dziecko…
Zobacz więcej ...