5 pomysłów na prezent dla fanów Władcy Pierścieni

Total
0
Shares

Jeśli znasz kogoś kto jest ogromnym fanem Tolkiena nie powinieneś mieć problemu z wyborem prezentu. Nadal się wahasz co wybrać? Sprawdź te propozycje ze świata Władcy Pierścieni i wybierz coś odpowiedniego.

Trylogia

Chociaż prawdziwi fani zwykle są w jej posiadaniu możesz znaleźć jakieś niezwykłe wydanie z dodatkowymi informacjami o autorze lub historii jej powstawania. Pięknie wydane tomy zachwycą nawet tych, którzy mają już swoje ulubione książki na półce. Kto wie, może to nowe pokochają bardziej?

5_pomyslow_na_prezent_dla_ fanow_Wladcy_Pierscieni_Książki

fot. empik.com

Trylogia edycja kolekcjonerska (film)

Po raz pierwszy na Blu-ray. Najbardziej kompletna, 15-płytowa kolekcja – edycja rozszerzona dla prawdziwych wielbicieli. 15 – DYSKOWA KOLEKCJA ZAWIERA: 6 DYSKÓW BLU-RAY – prawie 11 godzin filmu, w tym blisko 3 godziny dodatkowego materiału filmowego – nie pokazywanego nigdy w kinie. 9 DYSKÓW DVD – 28 godzin dodatków specjalnych, w tym wyjątkowe dokumenty z planu filmowego zrealizowane przez Costę Botesa!

5_pomyslow_na_prezent_dla_ fanow_Wladcy_Pierscieni_trylogia_edycja_rozszerzona

fot. empik.com

Gra Planszowa

Jesteś Powiernikiem Pierścienia. Twoim zadaniem jest dotrzeć do Mordoru i zniszczyć pierścień w Ogniu Przeznaczenia. Nie będzie to proste. Droga jest pełna niebezpieczeństw, a Nazgule już ruszyły twoim tropem.

W swojej turze wykonujesz kilka rzutów kostkami. Wyniki na kostkach pozwalają na podejmowanie różnych działań, na przykład ruch na planszy czy walkę z Orkami. Każdy rzut to ryzyko pojawienia się Nazgula. Jeśli za bardzo zaryzykujesz, możesz odpaść z gry!”

5_pomyslow_na_prezent_dla_ fanow_Wladcy_Pierscieni_gra_planszowa

fot. empik.com

Fajka Gandalfa

Zapuść długą brodę, przywdziej szaty i już, możesz być swoim ulubionym czarodziejem i “pykać” fajkowe ziele. Brzmi dobrze!

5_pomyslow_na_prezent_dla_ fanow_Wladcy_Pierscieni_fajka_gandalfa

fot. goods.pl

Pierścień

Ten Jedyny, by rządzić wszystkimi, ten Jedyny, by wszystkie odnaleźć,
Ten Jedyny, by zebrać je wszystkie i w ciemności zespolić więzami.
(tłumaczenie: Jerzy Łoziński)

No dobrze, ten może i nie jest najprawdziwszy, ale nie widzę żadnego powodu dla którego prawdziwy fan trylogii nie miał się nim zachwycić!

5_pomyslow_na_prezent_dla_ fanow_Wladcy_Pierscieni_pierscien

fot. kultura.banzaj.pl

 

Zachwyć przyjaciół i udowodnij, że znasz i rozumiesz ich pasję. Świat stworzony przez Tolkiena jest niesamowity i warto się w niego zagłębić aby rozwinąć wyobraźnię.

Artykuły podobne

Karnawałowa przebieranka

Zbliżający się wielkimi krokami karnawał sprzyja balom kostiumowym albo imprezom tematycznym, w których coraz częściej udział biorą także dorośli. Jeśli zostałeś zaproszony na taką imprezę, lecz nie wiesz jak skompletować…
Zobacz więcej ...